16-metis pateko į orgiją pavogęs tėčio kreditinę: liko apstulbęs

Jungtines Amerikos Valstijas visai neseniai sudrebino dar vienas skandalas – vos 16-os metų vaikinas pavogė savo tėčio kreditinę kortelę ir taip nusipirko bilietą į vakarėlį Karibuose. Tiesa, nepilnamečiui ten dalyvauti buvo draudžiama, todėl jis buvo priverstas meluoti.

Nepilnametis pavogė tėčio kreditinę tam, kad patektų į vakarėlį (nuotr. YouTube)
14

Iš Čilės kilęs Brianas labai norėjo sudalyvauti „Sekso Salos“ renginyje, tačiau be kreditinės kortelės jis to negalėjo padaryti, todėl slapta pasinaudojo savo tėčio tapatybe.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nepilnametis pavogė tėčio kreditinę tam, kad patektų į vakarėlį

Renginys, kuriame bilietas kainuoja per 5 tūkst. eurų, dalyvauti gali tik suaugę asmenys. Į ten pakliūvantys turi išskirtinę progą santykiauti su neribotu kiekiu moterų.

Šiuo metu Niujorke gyvenantis Brianas pridūrė, jog jis bet kokia kaina siekė prarasti nekaltybę: „Mano amžiaus berniukas negali jaustis tikru vyru, jei jis nėra pasimylėjęs su moterimi“, – sakė jis.

„Noriu, kad mano bendraamžiai nesityčiotų iš manęs, dėl to taip ir pasielgiau – permiegojau su dviem merginomis, o jie nė su viena“, – rėžė Brianas.

16-metis taip pat pridūrė, jog nė kiek nesigaili išvaistęs tėvų pinigus – priešingai, džiaugiasi prieš kitus. „Dabar man visi pavydi. Nekaltybės praradimas yra labai svarbus momentas tokio amžiaus jaunuoliui, kaip aš. Anksčiau niekuomet nesusitikinėjau su merginomis“, – pridūrė vaikinas.


Rašyti komentarą...
w
www
2018-12-20 08:32:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
ble brangios kurvos pas juos...turbut but pigiau buve jam i LT atskristi,butu mus ekonomika pakeles :D
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų