Gražiausia pasaulio moterimi tituluota Sandra Bullock išdavė paslaptį: atlieka skausmingą procedūrą

Ar galėtumėte patikėti, kad aktorei Sandrai Bullock jau 56-eri? Nors sunku patikėti, tačiau garsi moteris mokyklą lankė prieš 39 metus.

Sandra Bullock (nuotr. SCANPIX)
11

Sandra Annete Bullock yra amerikiečių aktorė ir prodiuserė. Ji yra viena geriausiai apmokamų pasaulio aktorių. Garsenybės sąskaitoje – 200 milijonų dolerių.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gražiausia pasaulio moteris tituluota Sandra Bullock išdavė paslaptį: atlieka skausmingą procedūrą

Aktorės talentas yra apdovanotas „Academy“ ir „Auksinio gaublio“ statulėlėmis. Beje, ar žinojote, kad 2015 metais žurnalo „People” ji buvo pavadinta gražiausia pasaulio moterimi? Du vaikus kartu su vyru Jesse James auginančiai moteriai tuomet buvo 50 metų.

JAV, Virdžinijos valstijoje gimusi aktorė mokėsi „Washington Lee“ gimnazijoje. Ant garbingiausios pastato sienos iki šiol kabo Sandros Bullock nuotrauka.

Sandra Bullock

Renkasi skausmingas procedūras

Aktorė atskleidė, kokiu keistu būdu ji bando išsaugoti lygią ir stangrią odą. Pokalbių laidoje su Ellen DeGeneres moters buvo paklausta, kaip ji atrodo taip jaunai, būdama 56 metų. Iš pradžių atsakymo ji vengė, tačiau laidos vedėja nepasidavė ir bandė išpešti keistas detales.

Pasirodo, jog aktorei atliekama sudėtinga ir skausminga procedūra. Į jos odą suleidžiamas kremų ir kūdikių odos ląstelių kokteilis, kuris atkuria kolageno gamybą. Keisčiausia yra tai, kad kūdikis būtinai turi būti korėjietis. Iš mažylio penio odos išgaunamas ląstelių kiekis neva nepažeidžia vaiko kūno bei vystymosi, tačiau padeda jaunystės ištroškusiems žmonėms.

Po skalpeliu aktorė jau yra gulusis – kai buvo jauna, jos sesuo nelaimingo atsitikimo metu sulaužė Sandrai nosį. Tačiau būtent tokia patirtis galėjo ją priversti prie sprendimo tokių operacijų pasidaryti ir daugiau.

Tiesa, tai, kad aktorė ne kartą yra pasinaudojusi botokso teikiamais malonumais – taip pat gana akivaizdu.

 

 


Rašyti komentarą...
N
Nuosirdu
2020-10-30 23:59:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas nustatė, kad ji gražiausia?Keistas skonis..
Atsakyti
-6

K
Kora
2020-10-31 08:22:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pinigai.
Atsakyti
-1

D
Darius
2020-10-31 23:11:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Moteris kaip daugelis moterų. Yra ir gražesnių. Eilinė ir tiek
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų