Uspaskichas neneigia kalbų apie tėvystę: jei kas bus, visiems pranešiu

Politikas, europarlamentaras Viktoras Uspaskichas vis dažniau atsiduria kalbų sukūryje apie asmeninį gyvenimą. Kalbama, kad Viktoras kartu su dvigubai jaunesne kolege augina mažametį sūnų.

Viktoras Uspaskich (nuotr. facebook.com)

Visai neseniai pasklido naujo žinios, kad 61-erių politikas dar kartą taps tėčiu, jo mylimoji laukiasi antrosios atžalos.

Tiesa, V.Uspaskichas apie savo asmeninį gyvenimą stengiasi nekalbėti, tačiau naujienų portalui tv3.lt susisiekus su politiku, šis teiginio, apie nuo viešumos galimai slepiamus vaikus, jis nepatvirtino, bet ir nepaneigė.

„Kai būsiu tėčiu, tai pranešiu. Kaip visuomet, jaučiuosi puikiai. Apie jokias žinias nekalbu, jei bus kas, visiems pranešiu“, – vangiai situaciją komentavo vyras.

Primename, kad V.Uspaskichas buvo vedęs verslininkę Jolantą Blažytę, tačiau po daugiau nei 20 metų santuokos, 2017-ųjų vasarį pora išsiskyrė. J. Blažytė prašymą skirtis pateikė dar 2016 m. sausio 27 d. Po skyrybų verslininkė nusprendė pasilikti Blažytės pavardę.

Buvę sutuoktiniai augina dvi dukras Justę ir Laurą. V. Uspaskichas iš pirmos santuokos turi dar du vaikus – sūnų Eduardą ir dukrą Juliją.

Apie širdies reikalus kalba paslaptingai

Šiuo metu V. Uspaskichas gyvena itin sveikai. Kaip pats pasakojo, jau 8 metus nevalgo mėsos, 6 metus nevartoja alkoholio ir nerūko, nevartoja net vaistų.

Renatos Šakalytės-Jakovlevos „Pasikalbėkim #IŠNAMŲ“ laidoje vyras pasakojo, kas pasikeitė jo gyvenime.

REKLAMA

„Subalansuotos mintys subalansuoja ir imunitetą. Imunitetas turi būti ne tiek stiprus, kiek subalansuotas, neturi būti skylių. Tai yra labai svarbu. Aš darau žmonėms vieną tokį testą, kaip save patikrinti, ar esi potencialus viruso klientas, ar ne“, – sakė jis užsimindamas, kad viskas priklauso nuo žmonių reakcijos į juos supančią aplinką.

Europarlamentaras prabilo ir apie savo dienos meniu – pasidalijo, kaip išlaikyti sveiką mitybą: „Pirmas valgymas pas mane yra ne anksčiau 11 valandos. Pusryčiams – tik vaisiai. Jokios arbatos, sūrio, sumuštinio. Tik vaisiai. 3 valandą pietauju. Ne karantino metu būtų geriau kažkas subalansuoto, kad 50 proc. būtų žalias maistas, o 50 proc. termiškai apdorotas. Vasarą pusryčiams dar geriau valgyti gyvą maistą – obuolius iš sodo, uogas, morkas, žirnius.“

Tiesa, vardindamas, ko vengia, kad gyventų sveikiau, jis juokavo, kad moterų dar tikrai neatsisakė: „Moterių neatsisakiau, jas myliu, o Lietuvos moterys, man atrodo, yra gražiausios pasaulyje.“

O štai paklaustas, ar šiuo metu turi meilę, jis juokėsi: „O čia – stop. Į asmeninius dalykus nelendame.“

Gavęs klausimą, ar šiuo metu yra laisvas, ar ne, V. Uspaskichas ir toliau išliko paslaptingas, mat jo atsakymas buvo paprastas – jis laimingas.

Bendrauja su buvusia žmona

Prieš kelerius metus su žmona Jolanta išsiskyręs Viktoras neseniai pasirodė viešumoje su buvusia mylimąja ir daugeliui užminė mįslę apie susitaikymą: „Mūsų su buvusia žmona santykiai yra labai geri, mes dažnai susitinkame ir bendraujame, bet gyvename savo atskirus gyvenimus.

REKLAMA

Tik necivilizuoti žmonės gali juodinti vienas kitą viešai, kam reikia pyktis? Kaip galima skirtis triukšmingai, jeigu moteris yra tavo vaikų mama, kam pilti purvą, juk tą žmogų mylėjai, jį pasirinkai.

Pyktis galima, tai normalu ir natūralu, bet nereikia įžeidinėti. Pasakyti žodžiai veikia santykius kaip virusas, jie neišsitrina savaime. Tuos žodžius valyti iš savęs gali padėti meditacija arba ilgi pokalbiai.

Kartais žmonės supykę nekalba dienomis, savaitėmis, tačiau jie kenkia sau. Tyla drasko mūsų sielą, o siela yra mūsų pagrindas. Pykčio metu reikia suvokti, kad įžeidimas tampa virusu ir naikina santykius, kuriuos vėliau labai sunku atstatyti.“

Pasak Viktoro, jis nesiekia mokyti kitų ar smerkti kitaip gyvenančių. Vyro teigimu, tiesos nereikia ieškoti, pasaulį reikia priimti tokį, koks jis yra.


Rašyti komentarą...
V
Vv
2020-07-29 21:21:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikras vyras padarei uzauginai ir vel gali daryti gamta motina reikalauja palikoniu ir jis paklusta tam desniui malacius
Atsakyti
-6

V
Vilija
2020-07-29 13:11:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveikinam
Atsakyti
-5

K
Kaip triusiai, triusiai
2020-07-29 13:24:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tik dauginasi ir dauginasi, juk Viktariukas ir taip turi 4..ar 5.. l,jau uzauge, anuku pilna. Nesamone, trecia karta vel tevas..
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų