Gatvėse šurmuliavo stilingi vilniečiai: viena detalė vienija daugelį

Lauko oro temperatūrai šoktelėjus į viršų, madingai pasipuošę sostinės gyventojai bei svečiai laiką leido gryname ore. Vilniaus gatvės tiek šeštadienį, tiek sekmadienį priminė tikrą Barseloną – skambanti ritminga muzika, apsinuoginę ir savo tobulus kūnus rodantys gyventojai.  

Vilniečių stilius (tv3.lt fotomontažas)
22

Pasimėgauti paskutinėmis šiltomis šio rudens dienomis suskubo daugelis – kas rinkosi gerti šaltą kavą, vaikščioti po senamiestį, kas nusprendė paskutinį kartą papietauti gryname ore, lauko kavinėje.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sostinės gyventojų stilius

Tiesa, nors oro temperatūra ir saulės kaitra primena pavasarį, tačiau ne daugelis ryžosi pasipuošti šiltesnėmis spalvomis. Dauguma žmonių vilkėjo tamsius rūbus. 

Žinoma, sostinėje galima buvo išvysti ir žaismingesnių stiliaus derinių: merginos rinkosi sijonus ar sukneles., iš spintų išsitraukė odines striukes ir švarkelius. Lietuvaitės Vilniaus gatvėmis žengė it per podiumą ir demonstravo ilgas bei grakščias kojas. Praeiviai negalėjo atitraukti akių nuo merginų dailių figūrų.

Pasislėpti nuo saulės spindulių, dauguma į pagalbą pasitelkė akinius nuo saulės, kurie tampa vis dažnesniu stiliaus akcentu. Panašu, kad tai yra viena pagrindinių stiliaus detalių, kuri vienija daugelį mieste vaikštančių žmonių.

Rodos, kad jaunimas puikiai išmano, kas madinga šį sezoną, jie tikrai prikaustė praeivių dėmesį bei diktavo gatvės madas.


Rašyti komentarą...
P
Praeivis
2019-10-28 07:53:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Daugiau telefonai.nei akiniai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų