Pavydu apkaltinta Bagdonavičiaus „eks“ nebegali tylėti: paviešino skandalingas nuotraukas

Ne tik skandalingomis dainomis, bet ir savo asmeninio gyvenimo dramomis išgarsėjęs Tomas Bagdonavičius, panašu, įklimpo į dar vieną nemalonumą.

Tomas Bagdonavičius ir Ineta (nuotr. asm. archyvo)
20

Atlikėjas ilgą laiką neatsikratė Monikos Katunskytės „eks“ pravardės, vėliau savo daina „Seksas pajūry“ pristatė ir ne ką mažiau skandalingą vaizdo klipą, kuriame netrūko itin seksualių kadrų.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tomas Bagdonavičius sulaukė eks smūgio: tokių žodžių nesitikėjo

Persekioja skandalai

Visgi ne per seniausiai į TV3 laidos „Prieš srovę“ redakciją kreipėsi ir jo sūnaus motina Rita (vardas pakeistas). Moteris sakė, kad į gimtinę grįžęs vyras Anglijoje likusiai moteriai vaiko išlaikyti nepadeda ir atsisako mokėti alimentus.

Panašu, kad dar vienas skandalas drebina T. Bagdonavičiaus gyvenimą – praėjusią savaitę naują dainą „Sodai“ pristatęs Tomas neslėpė žinios, kad išsiskyrė su mylimąja neapsikentęs jos pavydo scenų.

Reportažą apie T. Bagdonavičiaus romanus žiūrėkite:

„Turbūt prieš eidama gyventi kartu nesuvokė, kad reikės gyventi su muzikantu ir kaip visa tai atrodys“, – sakė jis.

Be to, Tomas taip pat pabrėžė, kad pasukti skirtingais keliais buvo jo idėja: „Aš nusprendžiau nedeginti laiko, nes pamačiau, kad nieko iš to gero neišeis. Daug pavydo scenų dėl nieko... Tai vieną dieną apsisprendžiau ir nutarėm skirtis. Bet ilgai neliūdėjo... Kiek žinau, kad kiekvieną diena linksminosi ir rodė, kaip jai super be manęs“, – tąkart tv3.lt kalbėjo T. Bagdonavičius.

REKLAMA

Patyrė neištikimybę

tv3.lt pavyko susisiekti ir su pačia T. Bagdonavičiaus buvusia širdies drauge Ineta. Moteris neslėpė apmaudo, kad garsus atlikėjas pila ant jos purvus ir kalba išgalvotas istorijas.

„Mes išsiskyrėm todėl, kad iš aplinkinių žmonių sužinojau, man pradėjo siųsti nuotraukas, kad jis man yra neištikimas. Dėl to ir prasidėjo visi pykčiai. Grįžau vieną dieną iš darbo ir pasakiau, kad susirinktų daiktus ir keliaujame skirtingais keliais“, – kalbėjo Ineta.

Moteris taip pat paminėjo, kad tose nuotraukose, kurias ji gavo, pamatė netikėtą vaizdą – tuo metu jos mylimas vyras laiką leisdavo su kitomis. Ji su tv3.lt pasidalijo susirašinėjimo kadrais, kuriuose matomas Tomas kitos moters draugijoje. Pora sėdi parkelyje, o kitame kadre važiuoja automobiliu be stogo.

„Jis su kitomis moterimis ten, apsikabinęs, draugams rašė, aptarinėjo tas merginas. Kiti sakė, kad jis turi mane, kaip gali ieškoti kitų, bet žmonės nesikeičia. Tais pačiais keliais, kaip ėjo, taip eina. Kiek žinau, tą patį ir dabar daro“, – sakė ji.

Visgi moteris nesutiko su tuo, kad T. Bagdonavičius pagrindine skyrybų priežastimi įvardijo jos pavydą. Ji turi kitą šių įvykių versiją: „Tikrai nebuvau pavydi, man nebuvo net kada pavydėti. Aš dirbau, jis sėdėjo namuose, tingėjo dirbti. Aš jį išlaikiau, pastoviai pinigų neturėjo, man tokio vyro, alfonso, tikrai nereikėjo. Mane vyras turi išlaikyti, o ne aš vyrą.

Jau anksčiau girdėjau, kad jis toks, bet sakė, kad pasikeis, nori naujo gyvenimo, naujos šeimos, pradėti viską nuo nulio, atversti baltą lapą, kai grįšime į Lietuvą. Žmonės nesikeičia, pagyvenome ir prasidėjo: negrįžimai namo, gėrimai, draugai, melas, pastovus melas. Aš nemėgstu melo. Vėliau prasidėjo neištikimybės, man tokio vyro nereikia“, – pasakojo Ineta.

Bandė atsiprašyti

Po bendru stogu 8 mėnesius praleidusi pora išsiskyrė prieš beveik tris – Ineta sakė, kad Tomas dar bandė atsiprašyti ir susitaikyti, tačiau ji jam neatleido.

„Jis bandė atsiprašyti, bet aš juo nepasitikiu. Kiekviename žodyje – melas. Kur eina, ką daro, sako, kad koncertas laukia, o važiuodavo pas kitas moteris. Daug bendrų pažįstamų turime, bet jie visi mano pusėje, prašė, kad pasakyčiau teisybę. Pastoviai prašė pinigų, man tokio vyro nereikia.

Jis sakė, kad yra geras, juo visos naudojosi, kad jis visas išlaikė, bet tikrai viskas atvirkščiai. Jis gyrėsi, kad turi tiek daug pinigų, o net mašinos neturi. Važinėja ne su savo, o su svetimo žmogaus. Nieko jis neturi. Ką uždirba, tą prageria“, – rėžė ji.

Ineta jautėsi įskaudinta dėl to, jog anksčiau mylėtas žmogus apdrabstė ją purvais ir skelbė neteisingą informaciją. Moteris nusprendė ieškoti teisybės. Be to, ji taip pat pabrėžė, kad Tomas išsikraustė į Mažeikius pas seserį, o ji liko bute Klaipėdoje, kur jie gyveno kartu.


Rašyti komentarą...
A
Algis (šilutė)
2019-06-12 23:08:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikra tiesa tokio šliurės dar nesu matęs, išdulkino mano žmoną, teko po tokio alfa patino žygio skirtis... Nėra jam nieko švento... Kas nori ligų pasigauti, būtinai kreipkitės į Tomytį. Vyrai saugokite savo žmonas nuo to rujojančio patino.
Atsakyti
-4

A
Antanas
2019-06-12 23:20:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikrai taip,jis mano mama kadrino plunges kabake prigeres,bet gerai kad laiku pastebejau ir pasiunciau ji kad eitu nuo jos kuo toliau.
Atsakyti
-5

N
Ne
2019-06-13 07:30:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bet koks šlykštus vyras kaip dar moterys su juo eina baisuoklis fui
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (22)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų