Žmoną nustebinti norėjęs vyras vėliau to pasigailėjo: sugadino jos pragyvenimo šaltinį

820 eurų – maždaug tiek kainavo žmonos makiažo šepetėliai, kuriuos jos vyras nusprendė išplauti. Ir išplauti ne rankomis, o indaplovėje. Šis vyro sprendimas buvo didžiulė klaida, kuri sulaukė milijonų peržiūrų.

JAV gyvenantis Kevinas Kane'as savo „TikTok“ paskyroje pasidalijo daugiau nei 7 milijonus kartų peržiūrėtu vaizdeliu. Jame Kevinas teigė, kad norėjo nustebinti savo žmoną ir išplauti jos šepetėlius, nes ji jau kurį laiką skundėsi, kad tai atlikti būtina. Beje, moteris yra plaukų stilistė ir vizažo meistrė, tad jos šepetėliai yra ir jos darbo įrankiai.

Kevinas šepetėlius plovė ne rankomis, o įdėjo juos į indaplovę. Praėjus plovimo ciklui ir atidarius indaplovę Kevinas pamatė, kad visi šepetėliai yra sugadinti. 

„Kokia klaida. Gal žinote kaip man tai sutvarkyti per 20 minučių?“, – vaizdelyje klausė Kevinas.

Deja, per 20 minučių Kevinas viso to sutvarkyti jau nebegalėjo. Kaip vėliau kitame vaizdelyje teigė Kevinas, žmona ant jo ne juokais supyko, bet jis vis dar gyvas ir sveikas.

Beje, vyrui ir jo žmonai pasisekė, nes vaizdelį pamačiusi vienos makiažo įmonės atstovė nusprendė padėti Kevino žmonai ir jai atsiuntė visiškai naujus šepetėlius. Tad, tikriausiai, nėra to blogo, kas neišeitų į gerą.

Savo akimis pamatyti vyro klaidą galite siužete, esančiame straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų