Vyras krizių centre vienas augina 7 vaikus: išklojo viską, ką galvoja apie žmonos sprendimą

Linos gyvenimas byra į šipulius – ji sugebėjo prarasti vyrą ir šiuo metu yra atskirta nuo savo 7 vaikų. Vaikus prižiūri ir su jais šeimos krizių centre gyvena vis dar teisėtas Linos vyras Algirdas, su kuriuo ji pragyveno daugiau nei 20 metų. Šeimos drama laidoje „TV Pagalba“ domėjosi Renata Šakalytė ir Edgaras Navickas.

Algirdas pasakoja, kad Linos gyvenime atsirado naujas vyras, dėl kurio ji į namus negrįždavo netgi naktį. Tokių santykių vyras negalėjo toleruoti, todėl liepė savo žmonai išsikraustyti.

Žmonai išėjus iš namų, Algirdui pasidarė per sunku vienam prižiūrėti būrį vaikų, todėl jis paprašė savivaldybės pagalbos. Šiuo metu krizių centre daugiavaikiui tėvui su vaikais skirti du kambariai, o atžalomis pasirūpinti padeda ten dirbančios socialinės darbuotojos. Pagalbos vyrui reikia ir dėl to, kad jauniausiajai jo dukrai – vos dveji metukai. 

„Mūsų septynetas ten kaip silkės bačkoje tame kambaryje. Padarė mūsų šeimos labui du kambarėlius. Širdingas dėkui direktorei, socialinėms darbuotojoms, nes be jų pagalbos būtų labai sunku. Jos dabar kaip mamos, nes tikros mamos jau nėra. Ji gyvena savo gyvenimą, mes su vaikais savo. Aš nesikišu, kas jai yra įdomu, ko jai reikia, tegul taip ir daro“, – laidos metu apmaudą liejo vyras.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vyras krizių centre vienas augina 7 vaikus: išklojo viską, ką galvoja apie savo žmoną

Algirdas į „TV Pagalbos“ studiją atvyko su svarbiu tikslu. Nors kurį laiką jis dar bandė susigrąžinti žmoną, šiandien sako to daugiau daryti nebeketinantis. Jis nori Linai pranešti, kad bendro gyvenimo kartu su ja nebemato ir nori skirtis. 

„Su ja tikrai nenorėčiau toliau tęsti gyvenimo. Tai aš arba ji turi būti su vaikais. Toliau su ja ateities nematau ir gyventi nesiruošiu. Šitą žiedą aš turėsiu visada ir ją širdyje kaip moterį, kaip žmogų mylėsiu ir gerbsiu. Taip, ji nuostabi, bet su jos mąstymu ir elgesiu, man tas neaktualu. Kai taip mąsto, elgiasi, tai tegu ir gyvena kaip nori“, – dėstė jis. 

Lina neslepia, kad jai labai trūksta vaikų ir jų be galo ilgisi. Ryšį su jais moteris dabar palaiko per „Messenger“ programėlę. Pagrindinė kliūtis, kodėl moteriai neleidžiama pačiai auginti vaikų, yra naujasis jos sugyventinis.

REKLAMA

„Aišku, kad myliu savo vaikus. Aš juos praktiškai viena ir auginau, nes Algirdas gėrė. Jeigu negyvenčiau su draugu, viena galėčiau juos auginti. Nežinau, ką darysiu, aš myliu tą savo draugą ir pas jį būnu, gyvenu“, – svarstė Lina. 

Algirdas spėlioja, kad Linai reikia tiesiog jaunesnio vyro, nes jį jau kurį laiką vadino seniu. Visgi, jis nepateisina žmonos sprendimo dėl kito vyro atsisakyti savo vaikų ir pripažįsta, kad vaikams daug labiau reikalinga mama.

Visą Linos ir Algirdo pokalbį „TV Pagalbos“ studijoje žiūrėkite reportaže, esančiame straipnsio pradžioje. 

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:

Straipsnis parengtas pagal TV3 laidą „TV pagalba“.


Rašyti komentarą...
L
Laima
2021-03-12 00:43:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Siaubas kas do mama pasirinko kavalieriu ne savo 7 vaikus panyžo užpakalys bobai jau gal laikas nesikasitis o vaikus auginti.
Atsakyti
-2

J
Janina
2021-03-11 18:24:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaltina mama, kad jos ne augino. O ką darai pati gegutė pagimdė ir vyrui paliko, dėl....
Atsakyti
-3

l
lzabele
2021-03-11 20:30:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gėda visoms Lietuvos moterims klausytis ,kad tokia 7vaikus palikusi dar rado vyrą,mano manymu rado tik tokį kaip ir ji pati,ar padorus pilno proto vyras,gali tokia žiūrėti mano nuomone,jai alimentus priteisti kad vaikų išlaikymui mokėtų,įdarbinti,kad savo vaikus prižiūrėtų,praustu maistą ruošti,manau su institucijų priežiūra.
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (20)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų