Moters gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis – ryžtą skirtis sujaukė netikėta žinia

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi moteris, kuri iš namų niekaip neišvaro pas ją apsigyvenusio savo sugyventinio. Ji ryžosi savo draugui būti atvira ir pranešė, kad nemato su juo bendros ateities. Situacija domėjosi gelbėtoja Gerda Žemaitė. 

Moteris labiausiai jaudinasi dėl savo vaikų saugumo, nes Vladui nuolat išgerinėjant jai kyla grėsmė prarasti savo brangiausią turtą. 

„Pasakiau jam, kad nenoriu aš taip gyventi su tokiu, kuris geria ir vakar gėrė ir gali būti, kad šiandien gers. Jis nesitaiso... Nenoriu, kad jis daugiau čia grįžtų. Noriu, kad jis absoliučiai paliktų mane ramybėje“, – tikino nuo tokio gyvenimo pavargusi moteris. 

Vladas ašarodamas maldauja atleidimo ir tikina, kad savo mylimosios yra pasiryžęs padaryti viską. 

„Aš ją ir šeimą jos myliu, aš galiu išeiti, bet pažiūrėkite, viskas čia yra mano. Dujinė mano, balionai, šaldytuvas, stalai, indai, jos tik tai bliūdai ir šakutės. Langus sudėjau, kambarį sutvarkiau ir malkos mano, visos mano. Aš atėjau nieko čia nebuvo, viena kėdė tik“, – teigė iš namų varomas vyras ir patikino, kad jam yra gaila vaikų.

Pasak Vlado, išeiti jis neturi kur, todėl jam neliktų nieko kito kaip gyventi gatvėje. Esą vyriškis žino ir tikrąją priežastį, kodėl moteris nori jį palikti – jau kuris laikas ji turi kitą. 

Nors Gerdai Žemaitei pavyko iškraustyti Vladą iš moters namų, tačiau po mėnesio ją pasiekė labai intriguojanti žinia – jaunos moters gyvenime įvyko pokyčiai. Pasirodo, kad moteris laukiasi Vlado vaiko, o tai privertė permąstyti jos pasirinkimą skirtis ir išvaryti vyrą iš namų.

Ar moteris nusprendė taikytis su vyru?

Daugiau apie poros likimą sužinosite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje. 

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:

Straipsnis parengtas pagal TV3 laidą „TV pagalba“.

 


Rašyti komentarą...
S
Scorpion
2021-02-17 05:35:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vieno nesuprantu, kam reikalinga tta jūsų TV PAGALBA? Alkoholikams ir asocialams auklėti?! Va jeigu rimtai kam nors pagalbos prireiktų, kažin ar atvažiuotų. Dabar gi- bobos susipešė- viskas, prisistatė. "Pakazucha" daugiau nieko, mūsų mokesčių švaistymas. Kodėl nefilmuojate rimtesnių reikalų, kaip darbo praradimas, ar valdžios savivaldžiavimas
Atsakyti
-8

M
Marija
2021-02-16 20:24:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Matosi,kad vyrui rūpi,išgerti.Tokius sunku net išprašyti.Kam tokius ir priima,neaišku?Moteris irgi nešventoji
Atsakyti
-5

J
Jam
2021-02-17 08:37:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neišprašys,tik gal pavyks jėga išstumti ir užtrenkti duris.Tokie nesikeičia,tik paskui save velka skolas,psichologinį smurtą ir neviltį VAIKAMS.Jiems patogu taip .Lietuvoj ne vienintelis- kiti gyvena tėvų namuose iš jų pensijų.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (16)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų