Butą sugyventiniui perrašiusi Regina įtaria klastą: viską sujaukė nežinomo asmens žinutė

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi Regina. Jau penkerius metus moteris gyvena kartu su sugyventiniu Valdemaru, kuriam net užrašė savo butą. Tačiau pastaraisiais mėnesiais vyras pradėjo išgerinėti ir kelti prieš ją ranką, pora nuolatos pykstasi, todėl Regina vyrui iškėlė ultimatumą – rinktis ją arba draugus. 

Moteris tikina prieš penkerius metus Valdemarą ištraukusi iš didelės duobės ir priėmė jį gyventi į savo butą. Nors vyriškis iš darbo dažnai grįžta išgėręs, vieno dalyko Regina negali pakęsti labiau už viską. 

„Jis susiranda tokius draugus alkoholikus ir su jais važiuoja į žvejybą. Grįžęs iš žvejybos net sudaužė televizorių. Viską jam suteikiau. Gyvenk, visi patogumai viskas yra. Arba jis gyvena čia, arba jis eina gydytis. Pas mane kitokių variantų nėra“, – teigė Regina..

Kad vyras neitų pas savo draugus, Regina jam nuolat nuperka alaus, tačiau jis vis tiek randa būdų kaip ištrūkti. Valdemaras tikina, kad labiau nei alų mėgsta stipresnius gėrimus. Esą žvejyboje jis pasikalba su draugais jam įdomiomis temomis apie žvejybą ar statybas, todėl šio pomėgio atsisakyti nė neketina.

„Aš dabar geriu su saiku, ribas turiu. Yra alaus, bet aš nenoriu, ką man dabar daryti?“, – sugyventinės kontroliuojamas piktinosi jis. 

Valdas širdies draugę kaltina ir dėl perdėto pavyduliavimo. Esą ji neseniai sulaukė trumposios žinutės iš nežinomo asmens. Joje, kaip įtaria Regina, jai rašė Valdo meilužė. Moteriai kilo įtarimų, kad kita moteris galėjo sužinoti apie Valdui užrašytą jos butą, todėl dabar siekia jį nuvilioti.

„Aš myliu šitą moterį, o ne keturias sienas“, – prieštaravo Valdas.

Ar Regina ryšis išvaryti Valdemarą iš savo namų?

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:

Straipsnis parengtas pagal TV3 laidą „TV pagalba“.


Rašyti komentarą...
B
Bitute
2021-01-24 17:22:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir kam tokias kvailes rodyt...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų