Jaunos moters pagalbos šauksmas: iš manęs atėmė vaiką, nes nemoku skaityti ir rašyti

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi jauna šeima, iš kurios buvo atimta vienerių metukų dukrytė. Vaiko teisių specialistai dukrą nutarė paimti, nes šeima neturėjo tinkamų sąlygų vaikelio auginimui, o dukrytės motina Andžela įsitikinusi, kad tai nutiko ir dėl to, kad ji nemoka skaityti ir rašyti.

„Įvyko tas, kad mes su vyru truputį susipykome dėl jo močiutės ir dėl to, kad ji manęs nepriima. Bet iš manęs jau seniai planavo paimti mergaitę dėl to, kad aš nemoku rašyti ir skaityti. Aš moku viską daryti, bet vaiko teisės pasakė, kad aš nieko nemoku...“, – guodėsi Andžela. 

Aleksandro motina Natalija nelaiko Andželos gera mama. Ji įsitikinusi, kad dėl vaikelio paėmimo kalta yra tik marti. Moteris net turi abejonių, ar vaiko teisių paimta mergytė tikrai yra biologinė jo sūnaus dukra. 

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jaunos moters pagalbos šauksmas: iš manęs atėmė vaiką, nes nemoku skaityti

„Ji negera kaip moteris, kaip mama ir ji pati kalta, kad paėmė vaiką. Ji netinka mano šeimoje ir į šeimą tikrai jos nepriimsiu. Net sūnus manęs išsižadėjo, o dėl to aš kaltinu tik marčią“, – Andželos poelgiais piktinosi Natalija. 

Šiandien Andžela ir Aleksandras daro viską, kad kuo greičiau dukra grįžtų pas juos. Jiems iškelta nemažai sąlygų, kurias jie turi įgyvendinti. Viena jų – susitvarkyti tinkamai namus ir savo buitį. Dėl šios priežasties pora jau nuomojasi butą ir po truputį bando jį remontuotis. Nors jie galėtų keltis gyventi pas Aleksandro motiną, tačiau to kategoriškai atsisako pati Andžela. 

Nors Aleksandrą jo motina ragina palikti Andželą ir bandyti vienam auginti savo dukterį, pats vyras tikina savo gyvenimo be Andželos neįsivaizduojantis. 

„Mes galime ir abu auginti, nes aš matau, kad žmona taisosi ir jinai pajėgi vaiką auginti. Aš galiu tik vienintelį dalyką pasakyti, kad mano pasirinkimas visada yra žmona ir aš ją visada mylėsiu, gerbsiu ir niekada nepaliksiu. Čia mano sprendimas ir aš esu su ja laimingas“, – tvirtino Aleksandras. 

Aleksandro uošvienė ir Andželos mama Galina pyksta, kad valstybė paskubėjo paimti mergaitę.

„Ji pajėgi, ji gali užauginti vaiką. Aleksandras yra kartu ir jis gali jai padėti daug kuom“, – įsitikinusi paimtos dukrytės močiutė. 

Visą jautrų šeimos pokalbį „TV Pagalbos“ studijoje žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje. 

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 


Rašyti komentarą...
A
As
2021-01-09 15:41:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kodel anukes laikinai nepasieme mociute,Andzelos mama.Ar ji irgi neigali(nes kaip dukra gali nemoketi nei skaityti nei rasyti)Kazkokia nesamone.Vat cia tai ir turi kur pasirodyti vaiko teisiu specialistai,kad vaikas augtu su tevais ir turetu normalias salygas bei lavinima.Atimti lengviausia ir proto nereikia.
Atsakyti
-2

K
Kristina
2021-01-09 15:56:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokie apsurdai
Atsakyti
0

B
Baik mokyklą
2021-01-09 17:59:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal vietoj kojas išskėsti reikėjo mokytis skaityti ir rašyti.Be to kaip tu mokysi vaiką skaityti rašyti jei pati nemoki.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų