Žmoną su trimis vaikais vyras išvarė į gatvę: savo atžalas išvadino hibridais

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi moteris, kuri po trisdešimties bendro gyvenimo metų rado savo vyro kitai moteriai rašytus meilės laiškus. Ieva įtaria, kad Rimas kitos moters paviliotas buvo pasitelkiant juodąją magiją. Situacija domėjosi gelbėtoja Sandra Žutautienė.

Ieva pasakoja, kad šiuo metu vyksta jos ir vyro skyrybų procesas. Viena su trimis vaikais likusi moteris patyrė dar vieną vyro akibrokštą – jis atsisakė išlaikyti savo atžalas, kol vyks teismo procesas ir nebus priteisti alimentai.

Tai, kad vyras susirašinėja su kita moterimi feisbuke, pastebėjo Ievos dukra.

„Rašė jai, kad myli ją, nori su ja gyventi, nebegali be jos. Net piršosi jai. Rašė, kad grietai miegos kartu“, – vyro susirašinėjimus atskleidė ji.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Moterį su trimis vaikais vyras išvarė į gatvę: savo vaikus išvadino hibridais

Savo uošvienės namo antrajame aukšte iki tol su Rimu gyvenusi Ieva buvo išprašyta iš namų, o Rimas šiandien net abejoja, ar yra biologinis savo vaikų tėvas.

„Vaikus jis savo vadina hibridais ir visokiais parazitais“, – savo vyrui dėl tokių žodžių neketina atleisti Ieva.

DNR testo reikalaujantis Rimas aiškina, kad pinigų vaikams neduos, nes Ieva gali viską pragerti ir vaikams nieko neliks.

„Aišku, kad vaikai gali būti ne mano, nes ji valkiojosi. Į Šiaulius buvo išvažiavusi penkioms dienoms, paskui vėl kažkur penkias dienas buvo dingusi“, – žmonos ištikimybe abejojo vyras.

Kaip baigėsi įtempta skyrybų drama, žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų