Vilniuje girtas vyras su visureigiu sukėlė masinę avariją: sako, prieš sėsdamas už vairo išgėrė 4 alaus

Vilniuje girtas vyras su visureigiu sukėlė masinę avariją: į ją pakliuvo net penki automobiliai, dėl eismo įvykio buvo visai užblokuota gatvė. Kaltininkui prireikė medikų: prieš išvežamas į ligoninę vyras dar spėjo papūsti į policijos alkoholio matuoklį: šis abu kartus parodė beveik 2,5 promilės.

Vilniuje, Ąžuolyno gatvėje, sumaitoti automobiliai: labiausiai sudaužyti niekuo dėto vairuotojo BMW ir į jį kaktomuša atsitrenkęs visureigis „Infiniti“. Per avariją apdaužyti dar trys automobiliai.

Avarijos kaltininkas – visureigio „Infiniti“ vairuotojas. Niekas netiki jo žodžiais, kad jis išgėrė tik keturis bokalus alaus, vyro girtumas tikrintas du kartus su 15-os minučių pertrauka, abu kartus jis įpūtė beveik pustrečios promilės. Į protokolą policija įrašė mažesnį antrojo bandymo 2,3 promilės girtumą.

Avarija įvyko, kai Saltoniškių kapinių pašonėje esančia gatvele girtas vairuotojas išlėkė į priešpriešinę. Iš pradžių jis atsitrenkė į „Toyota“, nuplėšė šiam automobiliui galinį ratą ir nuskrido į BMW. Šios automobilio vairuotojas neturėjo galimybės išvengti susidūrimo.

Labai pasisekė, kad niekuo dėti žmonės per avariją nenukentėjo. Per visureigio susidūrimą su BMW buvo kliudyti dar du automobiliai: dar viena „Toyota“ ir autobusiukas: „Atlėkė priešpriešine, atsitrenkė į BMW. Aš jau buvau sustojęs, BMW atbula trinktelėjo. O ratas nuskridęs kliudė „Toyota“.

O štai girto vairuotojo ratą „pagavęs“ vairuotojas sako iš karto net nesupratęs, kas atsitiko: „Aš už buso važiavau, aš nieko nemačiau, ratas man parskrido į šoną ir viskas.“

Ratą per avariją pametė ir visureigis. Spėjama, kad visureigio vairuotojas bandė kažką aplenkti: neišsiteko gana siauroje gatvelėje ir kirto dvigubą ištisinę.

„Man atrodo, jis bandė gal antra juosta kažkaip pralenkti. Ir atsitrenkė į tą pačią pirmą mašiną, į šoną, ten „Toyota“.  Ir kažkaip jį sumėtė ir tada tiesiai į mane jisai. Tada mano mašina atgal, į mikroautobusiuką ir tada visa eilė.“

Avariją sukėlusį vairuotoją medikai išvežė į ligoninę. Pirminiais duomenimis, sunkių sužalojimų girtas vyras išvengė, tik susimušė veidą.

Penkių sudaužytų mašinų užblokuotoje gatvėje kelioms valandoms teko visai stabdyti eismą, vairuotojai buvo nukreipiami į aplinkkelį.

Už vidutinį girtumą avariją sukėlusiam vairuotojui iškelta baudžiamoji bylą. Kiti žmonės per avariją nesužeisti, todėl jis greičiausiai išvengs kalėjimo. Teks atlyginti visus nuostolius, teismas skirs ir veikiausiai iki 10 tūkstančių eurų baudą.


Rašyti komentarą...
L
Linkiu
2021-09-16 20:10:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sodint toki nevykeli ilgiems metams.
Atsakyti
0

L
Linkiu
2021-09-16 20:11:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sodint toki nevykeli ilgiems metams.
Atsakyti
0

K
Kastruot
2021-09-16 20:15:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Idiotais gi dar vienas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų