Avarija Vilniuje: girto vairuotojo „Volvo“ palindo po kitu „Volvo“

Vilniaus rajone prie pėsčiųjų perėjos girto vairuotojo „Volvo“ palindo po kitu „Volvo“. Nufilmuota, kaip iš mašinos išsiropštęs kaltininkas svirduliuoja avarijos vietoje: į policijos alkoholio matuoklį jis įpūtė kone dvi promiles.

Vilniaus rajone, Pagiriuose, įvyko avarija. Prie prekybos centro susidūrė du lengvieji automobiliai „Volvo“. Į prie pėsčiųjų perėjos sustojusį automobilį atsitrenkė iš paskos važiavęs automobilis ir palindo po pirmuoju. Į avarijos vietą atsiųsti gelbėtojai, medikai. Paaiškėjus, kad sužeistų nėra, žmonės socialiniuose tinkluose juokauja: tai dviejų „Volvo“ susitikimas, kaip „Volvo“ myli „Volvo“. Dar ir paaiškėjo, kad avariją sukėlęs vairuotojas buvo girtas. 

Žmonės nufilmavo, kaip kaltininkas, išsiropštęs iš savo mašinos, svirduliuoja perėjoje. Į alkoholio matuoklį jis įpūtė beveik 2 promiles. Kaltininką policija išsivežė į areštinę.

Baudžiamoji byla gresia už vidutinį girtumą, bet vairuotojas kalėjimo veikiausiai išvengs. Tačiau jam teks atlyginti nuostolius, sumokėti kelių tūkstančių eurų baudą, greičiausiai ilgam bus atimtas vairuotojo pažymėjimas.

O ryte Vilniuje per avariją judrioje gatvėje iš žoliapjovės iškrito vyras. Ir ši avarija visai nejuokinga: įmonės VSA darbuotojas rimtai sužeistas.

Pusę septynių tarnyboms pranešta, kad Stepono Batoro gatvėje iš traktoriaus iškrito vyras, jam kraujuoja galva. Paaiškėjo, kad į avariją pakliuvo nedidelis traktoriukas – žoliapjovė. Darbininkas gatve važiavo pjauti žolės. Jis dar nespėjo privažiuoti tos vietos, kur turėjo dirbti, kai į jį atsitrenkė iš paskos atskriejęs lengvasis automobilis SAAB. Nuo smarkaus smūgio jaunas vyras iškrito iš žoliapjovės. Pirminiais duomenimis, sąmonės vyras nebuvo praradęs, tačiau nukentėjo gana sunkiai, dėl kaulų lūžių jis išvežtas į ligoninę.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų