naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Į sukčių pinkles yra patekęs ne vienas. Jie tampa vis išradingesni galvodami naujus apgaulės mechanizmus, tačiau kartais net ir to nereikia, kai tave apgauna tavo mylimas žmogus.

Į sukčių pinkles yra patekęs ne vienas. Jie tampa vis išradingesni galvodami naujus apgaulės mechanizmus, tačiau kartais net ir to nereikia, kai tave apgauna tavo mylimas žmogus.

REKLAMA

TV3 laidos „TV Pagalba“ studijoje apsilankiusi Viktorija pasakojo, kad ją apgavęs žmogus jos gyvenime nebuvo naujas. Jiedu susipažino per draugę ir pažįstami buvo apie 1,5 metų.

„Aš jį pažinojau kaip žmogų, kuris tikrai labai rūpestingas, jis gražiai elgėsi su vaikais. Jis už mane jaunesnis 24 metais ir aš tuo metu negalvojau apie jokius jausmus. Tuo metu aš gydžiausi onkologinę ligą ir mūsų artimesni santykiai prasidėjo nuo labai banalių dalykų.

Aš tiesiog pasiguodžiau, kad man trūksta vyriškų rankų ir reikia padaryti tam tikrus vyriškus darbus, o jis pasisiūlė padėti. Tada mes kartu atšventėme Kalėdas, naujus metus“, – pasakojo Viktorija.

REKLAMA

Po švenčių vyras su moterimi susipyko, todėl vyras iš jos namų išvažiavo, tačiau po kiek laiko jis grįžo ir dėmesį pradėjo rodyti ne tik kaip draugei.

REKLAMA

„Aš už jo ištekėjau dėl to, nes labai bijojau mirti. Aš gyvenau tokioje baimėje, aš bijau, kad mirsiu, kad nebus, kas pasirūpina mano vaikais, o jis labai gerai sutarė su mano vaikais. Mano vaikai labiausiai ir pritarė, nes aš turėjau abejonių, bet jis labai gražiai elgėsi su vaikais, jis labai rūpinosi manimi kaip žmogumi, kaip moterimi, kaip žmona“, – teigė moteris.

Tačiau vyras į namus nešė tik rūpestį, o Viktorija šeimą išlaikė viena. Negana to, vyras moteriai pridarė ir skolų, kurių dalį į santuoką atsinešė iš ankščiau.

REKLAMA

„Jis paėmė mano pavardę ir nepasikeitė dokumento, todėl aš negaunu lengvatų, kurios man priklauso. <..> Aš iš draugų esu gavusi žinutę, kad jis mane vedė su viltimi, jog aš numirsiu, ir jam liks butas bei vaikai, už kuriuos gaus atitinkamas išmokas.

Mane pasiekė ir jo skolos, tai šiai dienai – 5800 eurų, tačiau, kiek žinau, tai ne pabaiga. Per tą laiką vyrukas sugebėjo panešioti apykoję, užsidirbti ne vieną ikiteisminį tyrimą, tarp jų ir smurtinius. Mano žiniomis jis nuteistas už smurtinį nusikaltimą“, – sakė Viktorija.

REKLAMA
REKLAMA

Su šiuo vyru moteris dar nėra išsiskyrusi, skyrybų procesas tik vyksta.

Ką Viktorijai patarė advokatas, sužinokite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „TV Pagalba“ žiūrėkite pirmadieniais–penktadieniais 16:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „TV Pagalba“.

Sakytum kad piemenė taip pasielgė, bet čia moteris metuose? Nejaugi ji galvos neturi?
Nepateisinsiu niekada šios moters, nes nesuprantama, kaip sergant onkologine liga, dar norėti kažkokių diedų? Ir dar josios sūnaus beveik amžiaus! Gyvenk su vaikais, tvarkykis buitį, nes apsikuitusi, netvarkinga ji, gydykis sveikatą. Bet ne, prireikė jauno piemenio. Rimtai protas sušlubavęs jai. Aš geriau tvarkingiems, bet kuriems reikalinga pagalba, pagelbėsiu, o ne šiai Viktorijai, kuri daugybę metų nesugeba susitvarkyti savo gyvenimo. Patarčiau dabar ieškoti savo amžiaus vyriškio, jeigu jai taip dar reikia lovos reikalų, gal padės sumokėti skolas toks vyras. Išdrįso dar į tv pagalbą kreiptis. Gėda turėtų jai būti taip elgtis!
moteriske metuose, bet protelio ne jura.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų