Rašyti komentarą...
Kai klausiau pirmą istoriją su siuntiniu man primine pasaką pinokio nuotykiai
Stebuklų lauke iškasė duobę ,įmetė eurą ir išaugo pinigų medis .čia kalėjimo pasakorių
Sekamas pasakos
Turetu didziuotis kad toki jauna turejo o ne skustis
Matyt gerai buvo,o dabar ir tegul nedejuoja.Šaunuole!!!
Na jei vedei tik dėl savo naudos tai nėr ko pyktį kad jis vedė irgi dėl savo naudos
Ir kas per velns ta meilė yr?
Durnos tos bobos ir tie diedai kurie veda jaunas i dukras , anūkės ir į sūnus tinkančius .Kas lauke nesuiranta.Jokios meiles nera tarp tokio amžiaus žmonių skirtumo ,tik iskaičiavimai.Nesvarbu kad sakys jog taip nėra ,tai melas.Teko girdėti kaip kalba ištekėjusios, vedę .Ateitis tokių tai kančios,matomai taip turi būti ,nes yra verti kančių už nuodėmes.
Visada taip buvo, internete tiek metų verkšleno paramos ieškojo, maisto, daiktų... Kiek darbą siūlė visada pasiteisinimai, kad dirbt negali. Nevala, Vyriausias sūnus problemas keldavo, nuomojamam name langus išdaužė, viskas išlaužyta. Negaila nei kiek šios moters.
Kieta bobelė, tai negi nematao,ko reikia; Ale birbintis nori ,gė[email protected]
Netikiu jaunuoliais, kurie "labai gražiai sutaria su vaikais". Arba ped..., arba kažkam nori padaryti įspūdį, nes kažko tikisi. Visi su visais turi sutarti normaliai, pagarbiai, vidutiniškai draugiškai, be jokių lipšnumų ir išskirtinumų, ir tada nesistebėsit, kad kažkas kažkaip stebuklingai ypatingai gražiai sutaria, nes tai jau būtų įtartina. Dar nežinia, kas šiai moteriškei reiškia "gražiai sutarė su vaikais". Gal tiesiog nerėkė ant vaikų ir jai atrodė stebuklas.
abu vienodi

Skaitomiausios naujienos
Į viršų