• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Tikriausiai visi puikiai žinome ilgametę „TV pagalbos“ vedėją Sandrą Žutautienę (41). Moteris save išbandė ne tik televizijos laidose, bet ir šokių projektuose, neseniai į rankas paėmė ir mikrofoną. Moteris tikina, kad būnant matomai, išvaizda darosi vis svarbesnė, tačiau jos vis dėlto per daug nesureikšminanti.

11

Tikriausiai visi puikiai žinome ilgametę „TV pagalbos“ vedėją Sandrą Žutautienę (41). Moteris save išbandė ne tik televizijos laidose, bet ir šokių projektuose, neseniai į rankas paėmė ir mikrofoną. Moteris tikina, kad būnant matomai, išvaizda darosi vis svarbesnė, tačiau jos vis dėlto per daug nesureikšminanti.

REKLAMA

„Galėtų grožis man būti ir svarbesnis, – paklausta apie išvaizdos svarbą juokiasi Sandra. – Labai retai gražinuosi, darausi tas pačias grožio procedūras labai retai. Dažniausiai tiesiog susitvarkau plaukus, nagus, kartais koncertams pasigražinu, pasidarau antakių permanentinį makiažą. Aš nesidarau jokių masažų, nei kitų grožio procedūrų. Matyt man dar trūksta to noro. Darausi tik tai, kas privalu išlaikyti normalią, padorią išvaizdą.“

Vis dėlto scena, televizijos ekranai ir nukreiptos kameros keičia daug ką. Nori ar nenori, grožiui ir išvaizdai dėmesio skirti reikia vis daugiau.

REKLAMA
REKLAMA

„Ant scenos, lygiai taip pat kaip ir televizijoje, yra kitaip. Negali ateiti bet kaip, nepasidažęs. Aš visada scenai pasidarau kur kas ryškesnį makiažą, dažniau noriu pasileisti plaukus, kaip nevaikštau kasdien. Man išlipti iš tos kasdienybės yra svarbu.

REKLAMA

Logiška, kad ant scenos norisi atrodyti kuo labiau pasitempusiai, nes daug kas tave mato, taip pat po koncertų mes dažniausiai fotografuojamės. Dažnai man žmonės pasako, kad atrodau tikrai gražiai. Tikrai smagu ir tie komplimentai tikrai paglosto širdį“, – šypsosi moteris.

Grožio procedūroms daug neišleidžia

Kartu su scenos partneriu Viktoru Vaikšnoru moteris dainuoja jau ne vienus metus, yra išleidę taip pat ne vieną dainą. Net ir partneris kartais padeda kuo labiau pasitempti.

REKLAMA
REKLAMA

„Nesinori bet kaip į sceną žengti, nes mes kartu su Viktoru labai gerbiame sceną. Su kasdieniniais džinsais, kedais ar senu megztiniu tikrai nestočiau ant scenos lygiai taip pat, kaip kad nepasidažiusi veido ar nesusitvarkiusi plaukų. Jei ir pasitaiko diena, kai nesinori net gražintis, tai manau, kad tą dieną net ir nereikia lipti ant scenos. Norisi, kad žmonėms būtų malonus ir garsas, ir šviesos, ir vaizdas“, – teigia ji.

Paklausta apie grožio ritualus, Sandra užsimena jų per daug nepuoselėjanti:

„Ritualų tikrai neturiu. Vienintelis dalykas, kurį kartais padarau, tai užsidedu kokią drėkinančią veido arba plaukų kaukę. Čia ir baigiasi visi mano grožio ritualai. Neturiu laiko netgi periodiškai lankyti grožio procedūras. Šiuo klausimu esu labai nemoteriška, nes grožiu rūpinuosi tikrai labai minimaliai.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

O ar moteris kada nros yra „nudegusi“ nuo grožio specialistų?

„Nesu, bet yra buvę, kad man netiko ir nepasiteisino panaudotos priemonės. Čia yra ir buvę su veido oda. Lygiai taip pat yra buvę ir su plaukais, kadangi juos prisiauginu jau porą metų. Bet čia turbūt ne žmogaus, kuris prisega tuos plaukus, kaltė, o tų pačių priauginamų plaukų kokybėje visa bėda. Esu kelis kartus nusipirkusi tokius prastus plaukus, kad maniau, jog nukentės ir mano plaukai“, – apie tinkamų priemonių svarbą kalba moteris.

REKLAMA

„Tarp specialistų nesimėtau ir jų dažnai nekeičiu. Esu ganėtinai lojali – turiu vieną mergaitę, kuri man tvarko plaukus, vieną, kuri man daro permanentinį makiažą. Jei man patinka specialistas, tai nematau tikslo eiti pas kitus už reklamą ar kažką panašaus. Jei man patinka to žmogaus darbas, eisiu pas jį ir jam mokėsiu pinigus“, – tikina ji.

Nors anksčiau moteris tikino dėl išvaizdos sulaukusi gausybės kritikos, netgi užgaulių žodžių, šiandien daug kas yra pasikeitę. Pašnekovė sako, kad nors komplimentų pastaruoju metu sulaukia daugiau, prie jų priprasti dar kartais sudėtinga.

REKLAMA

„Visko sulaukiu – ir kritikos, ir komplimentų. Ta kritika dažnai būna tik dėl to, kad žmogus nori „įkąsti“ ar pašiepti. Bet čia yra normalu, nes negali visi visada būti tik meilūs. Dabar tų komplimentų sulaukiu daug daugiau, kad gražiai atrodau. Žmonės dažnai sako, kad nors televizijoje atrodau didesnė ir aukštesnė, o realybėje – visai mažutė ir kūdutė. Normalu, nes kameros tikrai kažkiek iškreipia vaizdą. Prieš porą metų, kai buvau stambesnė, tų komplimentų tiek nebuvo – žmonės dažnai šaipydavosi, mane „karve“ vadindavo, dabar tokių praktiškai nebelikę. Komplimentus pratinuosi priimti, nes anksčiau į jų negaudavau daug, į juos adekvačiai nemokėdavau sureaguoti. Dabar mokausi juos priimti kitaip“, – kalba Sandra.

 

 

Labai grazi moteris..
Sandrute, buk rami!!! Atrodai labai gerai! Nekreip dėmesio į pusdurnius.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų