Vienerių sūnų auginanti Rugilė sužibėjo „X faktoriuje“: pasakė, kokia turi būti tobula mama

Muzikinio projekto „X faktorius“ scenoje netrūksta ambicingų ir savo talentą visai Lietuvai norinčių pademonstruoti atlikėjų. Viena tokių – 24-erių kaunietė Rugilė Antanaitienė, kurios noro dainuoti nė kiek nesumažino ir prieš metus atsiradę motinystės rūpesčiai.

Jauna mergina pasakoja, kad gimus sūnui Markui ji tapo daug stipresnė emociškai, o padidėjusi atsakomybė šeimoje jai pridėjo labai daug pasitikėjimo savo jėgomis.

„Aš visada savimi pasitikėjau, tačiau šiuo metu tas jausmas labai sustiprėjo, atrodo, kad labiau subrendau. Būtent dabar norisi imti iš gyvenimo viską, ką jis duoda“, – prieš pasirodymą muzikiniame projekte kalbėjo Rugilė.

Pasak jaunos mamos, mažam vaikui nuo mažens reikia rodyti gerą pavyzdį ir negalvoti apie tai, kas ką pagalvos.

„Aš manau, kad po 20-ies metų gailėsiuos to, ko nepadariau dabar... Tiesiog manau, kad reikia imti viską iš gyvenimo ir kad tam pačiam vaikui aš būčiau pavyzdys, kad nesėdžiu namuose, kaip namų šeimininkė, kaip mama, kuri tiesiog plauna indus, daro valgyti. Noriu būti ta mama, kuri sugeba daryti viską“, – su užsidegimu kalbėjo Rugilė.

Rugilė yra baigusi muzikos konservatoriją, todėl tvirtai tiki, kad turi realių šansų ne tik sušmėžuoti televizijos ekrane, bet ir laimėti „X faktorių“.

Kaip sekėsi Rugilei scenoje ir kaip ją įvertins projekto teisėjai, žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Projektą „X faktorius“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ PAMATYKITE ČIA:


Rašyti komentarą...
Z
Zigmas Zuvys
2021-10-11 07:59:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
24 metų jauna moteris,turinti 1 metų sūnų,pasakoja kaip būt tobula mama....nu nu... Nei gyvenimo praktikos,nei vaiko ugdymo patirties.... Bet čia gal ir gerai, paraleliai pas mus valdžią tokia
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų