TV3 Žinios. JAV šokas po dar vienų kruvinų šaudynių

Jungtinėse Amerikos Valstijose, šokas po  dar vienų kruvinų šaudynių. Kolorado valstijoje į savo buvusios merginos gimtadienio vakarėlį įsiveržęs vyriškis nušovė šešis žmones. Šūvių jis neleido tik į vaikus, o galiausiai nusišovė pats.

„Šiuo metu mes manome, kad asmuo, įtariamas, atsakingas už šias šaudynes, taip pat rastas negyvas įvykio vietoje. Vienas asmuo buvo buvo nugabentas į vietinę ligoninę. Deja, jo gyvybė nuo patirtų sužeidimų užgeso“, – sako policijos leitenantas James Sokolik.

Naktiniai vaizdaiPranešdamas naujienas apie dar vienas šaudynes Jungtinėse Valstijose, Kolorado Springso policijos leitenantas atrodo ramus, tačiau pasak vietinės spaudos, atvykę į žudynių vietą, policijos pareigūnai buvo sukrėsti to ką pamatė.

Į mobiliame namelyje surengtą gimtadienio vakarėlį, kuriame susirinko kelios šeimos, užpuolikas atvyko vėlų vakarą. Įsiveržęs į vidų, buvęs vienos iš šventės dalyvių  vaikinas,  nušovė šešis asmenis ir pasigailėjo tik šventėje dalyvavusių vaikų. Jais dabar rūpinasi artimieji.

„Beprasmis smurto aktas“ – taip jau antras masines šaudynes vos per porą mėnesių Kolorode pavadino gedinčio miesto meras.  Tačiau ginkluoto smurto epidemija jau pakrikštyta ginklų sukelto smurto banga drebina visą šalį.

Pastaraisiais mėnesiais Jungtines Valstijose šaudynės įvyko siuntų tarnybos „FedEx“ komplekse, biure Kalifornijoje, maisto prekių parduotuvėje ir keliose SPA įstaigose Atlantoje. Pasak prezidento Joe Bideno, šis smurto protrūkis ne kas kita kaip tarptautine gėda. Vien pernai nuo per incidentus su ginklais žuvo 43 000 amerikiečių.


Rašyti komentarą...
P
Pensininkas
2021-05-10 18:31:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Laikas pensininkui Bidenui i pensija.Senelis is viso nesusitvarko.
Atsakyti
-6

T
Tu
2021-05-12 13:57:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
To senelio k.plauko nevertas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų