TV3 Žinios. Siaubingas rytas JAV mokykloje: šeštokė pašovė du moksleivius ir mokyklos sargą

Siaubingas rytas vienoje Amerikos Aidaho valstijos mokykloje. Šeštokė iš kuprinės išsitraukusi pistoletą ėmė pliekti į aplinkinius. Pašovė du moksleivius ir mokyklos sargą. Jungtinių Valstijų pareigūnai skelbia, kad į vieną vaiką mergaitė šovė du kartus. Pareigūnai aiškinasi, kodėl mergaitė griebėsi ginklo.

Šūviai Jungtinių Valstijų vakarinės Aidaho valstijos vidurinėje mokykloje pasigirdo maždaug 9 val. 15 min. ryto vietos laiku. Policija suskubo į Rigbio vidurinę mokyklą, netoli Aidaho Folso miesto.

Atvykus pareigūnams paaiškėjo, kad šūvius mokykloje paleido ne pašalinis asmuo, o šios mokyklos moksleivė – šeštokė gyvenanti Aidaho Folse. 11-12 metų moksleivė, anot liudininkų, iš kuprinės išsitraukė pistoletą ir ėmė pliekti mokyklos viduje ir lauke.

Galiausiai ją nuginklavo vienas mokytojas. Jis laikė jaunąją šaulę, kol į mokyklą atvyko pareigūnai. Šeštokė spėjo pašauti du moksleivius ir mokyklos sargą.

Pastarasis patyrė lengviausius sužalojimus, kulka išejo kiaurai pro jo galūnę. Apsauginis paleistas gydytis namuose. Tuo metu du moksleiviai sužeisti kiek smarkiau, bet taip pat į galūnes. Į vieną moksleivį, anot pareigūnų, šeštokė šovė du kartus. Visa laimė grėsmės vaikų gyvybei, anot medikų, nėra.

Džefersono apygardos prokyroras sako, kad šeštokei gali grėsti kaltinimai pasikėsinimu nužudyti tris žmones. Šaudynes tiria FTB. Pareigūnai aiškinasi jaunosios šaulės motyvus. Šioje mokykloje mokosi apie 1,5 tūkst. moksleivių nuo 6-tos iki 8-tos klasės.

Daugiau aktualiausių Lietuvos ir pasaulio naujienų – TV3 Žiniose arba transliacijoje:


Rašyti komentarą...
A
ASTUTE,
2021-05-07 19:48:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
NEBENUSIPAAISTYK.
Atsakyti
0

A
Asta
2021-05-07 18:35:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Todel kad ji skiepyta buvo. Skiepai ta iššaukė.
Atsakyti
-4

L
Lija
2021-05-08 23:06:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuo kada vietoje normalaus žodžio "sužeisti" atsirado toks durnas žodis "pašauti"? Iš didelio rašto visai išeinama iš krašto...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų