TV3 Žinios. Žingsnis arčiau kelionių į Mėnulį ir Marsą: „Starship“ prototipas sėkmingai pakilo ir nusileido

Kosmoso entuziastams – džiugios naujienos. Dar vienas žingsnis arčiau kelionių į Mėnulį ir Marsą, mat „SpaceX“ kuriamas raketos „Starship“ prototipas pagaliau ne tik sėkmingai pakilo, bet ir nusileido. O žmones į orbitą greitu metu pakelti planuoja ir kita kompanija, kuri žada baigtą raketą pristatyti dar vasarą.

Užkuriamas variklis ir raketos apačioje pasirodo ugnis. Įvyko sėkmingas „SpaceX“ kuriamo erdvėlaivio „Starship“ prototipo bandymas. Po keturių iki šiol sprogimais pasibaigusių bandymų, jam pagaliau pavyko sėkmingai nusileisti.

Erdvėlaivis pakilo į maždaug 10-ies kilometrų aukštį, atliko keletą manevrų, įskaitant ir leidimąsi horizantalioje padėtyje. O tuomet sėkmingai nutūpė. Sėkmingas bandymas – didžiulis laimėjimas „SpaceX“ ir džiugi žinia tiems, kurie svajoja pakeliauti kosmose. Mat kompanija planuoja „Starship“ erdvėlaiviais skraidinti žmones į Mėnulį ir Marsą.

Daugiau aktualiausių Lietuvos ir pasaulio naujienų – TV3 Žiniose arba transliacijoje:


Rašyti komentarą...
H
Hmm
2021-05-08 08:43:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kur kremliniai troliai? Grigorijus ir vidas, petras ir t.t. ko nelojat? Gegužės mėnuo space x paleidžia 31 skrydi per siuos metus, o rusas dar tik viena :D
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų