tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pėsčiųjų perėjoje moterį automobiliu partrenkęs Aktorius Ramūnas Rudokas išvengė baudžiamosios atsakomybės ir neprarado teisės vairuoti. Už aktorių laidavo jo sutuoktinė.

Pėsčiųjų perėjoje moterį automobiliu partrenkęs Aktorius Ramūnas Rudokas išvengė baudžiamosios atsakomybės ir neprarado teisės vairuoti. Už aktorių laidavo jo sutuoktinė.

REKLAMA

Sunkiu pėsčiosios sveikatos sutrikdymu kaltinamas aktorius Ramūnas Rudokas neatėjo išklausyti nuosprendžio. Į teismo posėdį susirinko tik žurnalistai. Teisėja skelbia aktoriui palankų nuosprendį.

„Atleistas nuo baudžiamosios atsakomybės, nes yra visos įstatymo numatytos sąlygos. – Ar teises praras Rudokas? – Ne, teismo nuomone, tai nėra būtina baudžiamojo poveikio priemonė. Todėl kad jis blaivus, teigiamai charakterizuojamas, susitaikė su nukentėjusiąja“, – komentuoja teisėja Ilona Mateikienė.

Pernai gruodį Vilniaus centre, Olimpiečių ir Rinktinės gatvių sankryžoje vairuodamas automobilį „Subaru“ Rudokas nepraleido pėsčiosios. Dėl kaulų lūžių moteris išvežta į ligoninę.

REKLAMA

Pėsčiąją partrenkęs aktorius buvo blaivus. Ir vairuotojui, ir pėsčiajai degė žalia. Sankryžoje sukdamas kairėn vairuotojas privalėjo praleisti per perėją einančius žmonės.

REKLAMA

„Beje, jis ją iš karto ir pakėlė, siūlė pagalbą, neturėjo galiojančių administracinių nuobaudų. Na buvo tamsu slidu – neatsargus nusikaltimas“, – sako I. Mateikienė.

Už Rudoką laidavo jo žmona Justina Rudokė. Teismas nustatė metų laidavimo terminą. Pats Rudokas prašė neatimti teisės vairuoti, nes sumenktų jo šeimos pajamos, būtų sunku rūpintis ir savo mažamečiais vaikais, ir Rokiškio rajone gyvenančia pensininke motina. Rudokas teismui sakė, kad nelaimės dieną nebuvo pavargęs, sankryžoje sustojo praleisti priešpriešiais atvažiuojančias mašinas, stebėdamas pėsčiųjų perėją suko kairėn, tačiau pėsčiosios nepamatė.

Rudokas savo kaltę pripažino, todėl prokuratūra teismo nereikalavo griežtos bausmės, siūlė kaltinamąjį iš vis atleisti nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą. Tačiau prokuroras prašė iš Rudoko atimti teisę vairuoti pusantrų metų, sumokėti tūkstantį eurų į nukentėjusiųjų nuo nusikaltimų fondą. Teismas patenkino pastarąjį prokuroro prašymą, teisės vairuoti nepraradęs Rudokas turės sumokėti tūkstantį eurų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų