„Peugeot e-Traveller" apžvalga – tik elektra varomas mikroautobusas

Vis dažniau galime pastebėti, kad elektra varomi automobiliai yra ne ateities, o jau dabarties transportas. Kasmet pasirodo vis įvairesnių ir įvairesniai auditorijai skirtų elektromobilių, o šį kartą „Autopiloto“ apžvalgininkų rankose atsidūrė aštuonviečio elektrinio mikroautobuso „Peugeot e-Traveller“ vairas.

„Peugeot Traveller“ pasirodė 2016 metais, kaip puikus analogas „Toyota Proace“ modeliui. Tai beveik vienodi automobiliai, turintys tiek panašią kainą, tiek dydį, tiek formas. Tačiau jei užsimanėte ekonominės klasės mikroautobuso, kuris bus varomas vien elektra, „Proace“ atkrenta.

„Peugeot e-Traveller“ turi keletą skirtingų komplektacijų. Skurdžiausia komplektacija vadinasi „Business“ ir kainuoja 47 tūkstančius eurų. Už šią kainą automobilyje turėsite 50 kWh bateriją, galinčią jus nuvežti maždaug 150 kilometrų, galinius parkavimo daviklius, užlenkiamus galinio vaizdo veidrodėlius, oro kondicionierių, autopilotą, 7 colių dydžio multimediją ir dar keletą smulkmenų.

Tačiau jei galite mokėti šiek tiek daugiau – maždaug 62 tūkstančius eurų, tokiu atveju nusipirksite „e-Traveller“, kurio komplektacija vadinsis „VIP“. Prie „Business“ turimos komplektacijos papildomai gausite galinio vaizdo kamerą, automatiškai tamsėjantį galinio vaizdo veidrodį, papildomą kondicionavimą keleiviams esantiems gale, geresnę garso sistemą ir didesnę, 75 kWh bateriją, kuri geriausiomis sąlygomis gali nuvežti apie 250 kilometrų.

Automobilio kėbulas visiškai neiššaukiantis ir neišsiskiriantis iš minios. Gal tik neįprasta tai, kad net standartinėje pigiausioje komplektacijoje buferiai bus nudažyti ta pačia spalva kaip ir kėbulas. O ir spalvų paletę sudaro net septynios spalvos.

Įdomi vieta šone – dvi kuro įpylimo vietos. Į priekyje esančią galima „įsipilti“ elektros, o galinis dangtelis net neatsidarys – ten tiesiog nieko nėra. Tiek benzinu, tiek elektra varomų modėlių kėbulams pagaminti naudojamos tos pačios staklės, tad padaryti, kad šis dangtelis neegzistuotų, gamyklai kainuotų tiesiog per daug.

Iš pirmo žvilgsnio interjeras atrodo solidžiai ir prabangiai, tačiau su premium klasės automobiliais negalima lyginti. Surinkimo kokybė išties gera, bet medžiagos skurdokos. Multimedija mažytė – vos 7 colių, o ir jos veikimo greitis gana prastas.

REKLAMA

Kelyje su šiuo „Peugeot“ jausitės stabiliai. Tam puikiai pasitarnauja automobilio dugne sumontuotos sunkios baterijos, kurios padaro taip, kad automobilio svorio centras būtų žemai. Tiesa, kai kuriuose posūkiuose pasijausite lyg vairuodami furgoną.

Labai paprastas, bet neprastas – taip būtų galima apibūdinti naująjį „Peugeot e-Traveller“. Žinoma, turbūt kol kas šis automobilis didelio pirkėjų srauto nesulauks, ypač dėl savo nedidelio nuvažiuojamo atstumo.

Visą automobilio apžvalgą žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Autopilotas“ žiūrėkite kiekvieną šeštadienį 10:00 per TV6 televiziją.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Straipsnis parengtas pagal TV6 televizijos laidą „Autopilotas“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų