Ką verta žinoti prieš tampant naudoto „Volvo XC60“ šeimininku

Autopiloto“ naudotų automobilių rubrikoje apsilankė pirmosios kartos „Volvo XC60“. Tai vidutinio dydžio didesnio pravažumo automobilis, kuris gali būti labai gera alternatyva besidairantiems į „Audi Q5“ ar „BMW X3“ modelius.

Dar 2008 metais gaminti pradėtas pirmosios kartos „XC60“ ant konvejerio surenkamas buvo net devynis metus, kol 2017 metais debiutavo antroji modelio karta.

Švedas stebina savo komfortabilumu. Tiek sėdynės, tiek ir važiuoklės derinimas leidžia per ne patį lygiausią asfaltą plaukti patogiai. Tačiau vairo mechanizmas sunkus, todėl daug laiko praleidžiant mieste, bent jau mintyse galima ir nusikeikti.

Viduje „XC60“ vairuotojui ir keleiviams dažnai siūlo patogias odines sėdynes, bet modeliai iki atnaujinimo nepasižymi ypač gera surinkimo kokybe, todėl komfortiškas keliones kartais gali trikdyti nemalonūs pašaliniai garsai. Ne retai tokie „XC60“ turi šviesios odos salonus, kurie ne tik reikalauja priežiūros, bet labai aiškiai parodo nusidėvėjimo ženklus. Stipriai suskilinėjusi oda gali būti labai intensyvios eksploatacijos ir nepriežiūros ženklas.

Norint įsigyti tokį „Volvo“ teks paišlaidauti. 2011 metais pagamintas automobilis su dyzeliniu variklu gali kainuoti ir 12 tūkstančių eurų, o iki atnaujinimo 2009 metais pagamintas modelis – apie 8 tūkstančius eurų.

Palyginimui, „BMW X3“ naudotų automobilių rinkoje panašu vertinamas ne taip gerai, kaip „XC60“, nes jis ženkliai pigesnis. Tuo metu „Audi Q5“ yra panašiame kainos lygyje kaip ir švediškas SUV.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Autopilotas. Ką verta žinoti prieš tampant naudoto „Volvo XC60“ šeimininku

Pirkėjai turi galimybę rinktis ne tik iš daug naudotų „XC60“, bet ir iš daugybės variklių. Keturių, penkių ir šešių cilindrų benzininiai, kurių galingumas nuo 200 iki gerokai virš 300 arklio galių. Dar didesnis keturių bei penkių cilindrų turbo dyzelinių variklių pasirinkimas – 160, 170, 180, 200 ar beveik 220 arklio galių. Dažniausiai tokie „XC60“ turi automatines pavarų dėžės, bet kartais galima rasti ir modelių su šešių pavarų mechaninėmis

REKLAMA

Pirmosios kartos „Volvo XC60“ yra gan patikimas ir patogus šeimyninis vidutinio dydžio SUV. Prabangos elementai suteikia jaukumo, tačiau prieš dairantis tokio modelio įvertinkite tai, kad šie „Volvo“ dažnai tarnauja, kaip pagrindiniai šeimos automobiliai, todėl naivu tikėtis, kad „XC60“ turintis dyzelinį variklį ir sulaukęs dešimties metų amžiau turės 200 tūkst. ar mažesnę ridą. Visgi, suradus tvarkingą ir gerai prižiūrėtą egzempliorių, jis turėtų ir toliau tarnauti, kaip geras šeimos automobilis.

Apie dažniausius automobilio gedimus galite sužinoti vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Autopilotas žiūrėkite kiekvieną šeštadienį 10:00 per TV6 televiziją.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Straipsnis parengtas pagal TV6 televizijos laidą „Autopilotas“.


Rašyti komentarą...
!
!!!
2021-07-04 16:16:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei pirksi sena ir bus senas, jei pirksi nudrozta tai bent nereiks vargti droziant..... Jei perki sena, nudrozta bent nesigirk 8000 sumokejes....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų