Naujiena elektromobilių rinkoje – „Seres 3“ apžvalga

Apsidairę namuose, pamatytumėte daugybę daiktų ant kurių parašyta „Made in China“ – „Pagaminta Kinijoje“. Tačiau kai kalba pakrypsta apie automobilius, į kinų pagamintą produkciją daugelis žiūri įtariai. Laidos „Autopilotas“ apžvalgininkas Vytenis Kudarauskas sėdo prie elektromobilio „Seres 3“ vairo ir pabandė patvirtinti arba paneigti mitus apie Kinijoje pagamintus automobilius.

Kalbant apie Kinijoje pagamintus automobilius, pirmiausia akys kliūva į jų išvaizdą. Dažnai jie primena Europoje, Amerikoje ar Japonijoje pagamintus modelius, tačiau „Seres 3“ pasižymi savita ir išskirtine išvaizda.

Įsėdus į automobilį, pasitinka pakankamai kokybiškas ir akiai malonus interjeras. Centre puikuojasi aukštos raiškos lietimui jautrus ekranas, prietaisų skydelis taip pat skaitmeninis. Tiesa, galima rasti ir minusų – vairą galima reguliuoti tik aukštyn ir žemyn, o kai kurių prietaisų valdymas galėtų būti ergonomiškesnis ir patogesnis.

Gerą įspūdį palieka „Seres 3“ važiavimo savybės. Didesnius kelio nelygumus automobilis įveikia be problemų, o dėl apačioje sumontuotų akumuliatorių jo svorio centras yra žemai, todėl į vairuotojo komandas elektromobilis atsako greitai ir tiksliai, o pats automobilis – stabilus ir subalansuotas.

„Seres 3“ turi 52 kilovatvalandžių talpos akumuliatorių, kurio pakanka, kad viena įkrova būtų galima įveikti nuo 250 iki 350 kilometrų. Akumuliatorius aprūpintas termoreguliavimo sistema, todėl nuvažiuojamas atstumas radikaliai nesikeis nei karštomis vasaros, nei šaltomis žiemos dienomis.

Šio automobilio savininku galima tapti už 35 tūkstančius eurų. Tai labai konkurencinga kaina atsižvelgiant į tai, kokius privalumus ir galimybes suteikia šis elektromobilis. Daugelis konkurentų yra ženkliai brangesni, todėl norint praktiško elektromobilio, tačiau nenorint išlaidauti, „Seres 3“ yra puikus pasirinkimas.

Visą automobilio apžvalgą žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Autopilotas“ žiūrėkite kiekvieną šeštadienį 10:00 per TV6 televiziją.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Straipsnis parengtas pagal TV6 televizijos laidą „Autopilotas“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų