Paviešino vagystę Vilniuje: pareigūnų pasala priminė veiksmo filmą

Nufilmuota, kaip Vilniuje bandydami apvogti parduotuvę įkliuvo du vyriškiai. Jau teisti už plėšimus ir vagystes ilgapirščiai pateko į pareigūnų pasalą.

Vaizdas užfiksuotas paryčiais prie Vilniaus pakraštyje esančio prekybos centro J. Tiškevičiaus gatvėje. Apie pusę keturių Trakų Vokėje prie „Maximos“ mindžikuoja du vyriškiai.

Ne, tai ne laiką supainioję ankstyvi pirkėjai, tai vagys. Rudenį, anot Vilniaus policijos pareigūnų, prasidėjo žaibiškų vagysčių serija, kuomet vagys lauždavosi į kioskus. Juos labiausiai domino „Lietuvos spauda“ ir „Narvesen“ kioskeliai, ilgapirščiai grobė daugiausiai rūkalus.

Labai mikliai cigaretes išnešdavusių vyrų niekaip nepavyko sučiupti. Štai jie dabar jau rezga stambesnę vagystę, ketina brautis į „Maximą“. Tik įtariamieji nežino, kad jie pateko į pasalą ir jau yra stebimi. Du vyrai įtariai žvalgo aplinką ir pravažiuojančius automobilius: kiek pasiblaškę prie įėjimo vienas jų išsitraukia laužtuvą.

Patekę į vidų vagišiai iš karto bėga prie cigarečių, vienas peršokęs prekių vitrinas atidaro stalčius, ten turėtų gulėti cigarečių blokai. 

Bendrininkas tiesia maišus ir netikėtai ima virsti dūmai. Tai tikriausiai suveikė priešgaisrinė sistema, ją greičiausiai aktyvavo vagišius stebintys kriminalistai. Matyt, tikimasi, kad dūmai išmuš vagis iš vėžių, neleis jiems greitai surasti išėjimo. Panikos ištikti įsibrovėliai bando išnešti kailį – vos ištrūkusius į lauką įtariamuosius sulaiko operatyviniai darbuotojai.

Policija praneša, kad už įvairius nusikaltimus, vagystes, plėšimus ir narkotikus anksčiau teisti vyrai uždaryti dviem mėnesiams į areštinę, teismas leido juos suimti. Įtariamiesiems gresia laisvės atėmimas iki šešerių metų.


Rašyti komentarą...
P
Pro šalį einantis
2020-11-27 20:29:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokia dar priešgaisrinė :). Tai dūmų uždanga apsaugos sistemai suveikus įsijungia . Rašytojai blin :)
Atsakyti
0

C
Crazy
2020-11-28 07:59:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
"Bendrininkas tiesia maišus ir netikėtai ima virsti dūmai. Tai tikriausiai suveikė priešgaisrinė sistema, ją greičiausiai aktyvavo vagišius stebintys kriminalistai. Matyt, tikimasi, kad dūmai išmuš vagis iš vėžių, neleis jiems greitai surasti..."
Kaip įmanoma tokį briedą parašyt...
Atsakyti
0

C
Crazy
2020-11-28 08:03:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dūmų uždanga - apsaugos sistemos dalis, įsijungia automatiškai įsilaužimo atveju. Yra daugumoje parduotuvių, degalinių ir kt. Žurnalistui reiktų pasidomėti rašomos temos detalėmis prieš nesąmones rašant.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų