Panevėžio rajone po eismo įvykio du vyrai iš „Volvo“ puolė daužyti BMW ir jo vairuotojo

Neįprastas incidentas Panevėžio rajone, Nausodės kaime. Pranešta, kad lapkričio 26-ąją, apie 20.20 val., sankryžoje automobilį BMW, kurį vairavo vyras (gim. 1989 m.) kliudė automobilis „Volvo“.

Po eismo įvykio iš automobilio „Volvo“ išlipo du nenustatyti vyrai, kurie išdaužė automobilio BMW priekinių durų stiklus, vienas iš vyrų smurtavo prieš vairuotoją, kuris buvo perduotas medikams.

Panevėžio policijos atstovas Tadas Martinaitis naujienų portalui tv3.lt pasakojo, kad, pirminiais duomenimis, konfliktas įvyko nepasidalijus kelio:

„Įvyko eismo įvykis, greičiausia, nepasidalijo kelio. Tada iš „Volvo“ išlipęs vairuotojas ir keleivis apgadino BMW automobilį, kelis kartus smogė vairuotojui į veidą.

Vairuotojas kreipėsi į medikus, jį išvežė į ligoninę, nes buvo sumušta akis. Smurtavę asmenys pasišalino iš įvykio vietos. Jie kol kas nenustatyti.“


Rašyti komentarą...
L
LINAS
2020-11-27 15:13:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
NA KAD NEPASIDALIJO TAI JERUNDA KAM PRIKLAUSO TAS IR TURI VAZIUOTI BET KAD SUGADINO IS VOLVO TAI JAU NEGERAI REIKIA BUTINAI SURASTI IR GRIEZTAI NUBAUSTI TOKIU CIA ZEMEJE NEREIKIA KATEGORISKAI KAD ISIMINTU VISAD NUBAUSTI
Atsakyti
-4

V
Vitas
2020-11-29 19:55:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai labai populiaru Rusijoje
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų