• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Panevėžio policijos pareigūnams pagaliau įkliuvo BMW automobilių vairus vogę ilgapirščiai. Sulaikyti du 19 ir 20 metų panevėžiečiai. Neatmetama, kad įtariamųjų gali daugėti.

Panevėžio policijos pareigūnams pagaliau įkliuvo BMW automobilių vairus vogę ilgapirščiai. Sulaikyti du 19 ir 20 metų panevėžiečiai. Neatmetama, kad įtariamųjų gali daugėti.

REKLAMA

Mat Panevėžyje vos per 3 šių metų mėnesius apvogta kone dvigubai daugiau, būtent BMW markės automobilių nei pernai per visus metus.

Panevėžietis Aidas kliento BMW automobiliui ruošiasi keisti tepalus. Meistras sako, kad kito kliento BMW visai neseniai prireikė gerokai daugiau darbo.

„Mano klientas atvažiavo, turi trečios klasės BMW 2015 metų, va atsikėliau ryte, žiūriu išdaužtas langas ir nėra vairo. Žinot, kaip sakyt, liūdna, kai mašiną kažkas nuskriaudžia“, – kalba automobilių meistras Aidas.

Panevėžio policija skelbia sulaikiusi 2 įtariamus vagis. Jų taikinys būdavo būtent BMW automobiliai. Panevėžyje vagys veikė itin įžūliai. Per naktį nusiaubdavo net po kelis automobilius.

REKLAMA
REKLAMA

„Dažniausiu atveju vagys išdauždavo automobilio stiklą ir iš automobilio vidaus pavogdavo pagrinde vairus, multimedijas. Šiuo momentu yra pareikšti įtarimai dėl 8 automobilių, jie visi yra BMW markės ir visos šios vagystės įvykdytos sausio, vasario mėnesiais“, – komentuoja Panevėžio policijos atstovas Tadas Martinaitis.

REKLAMA

Sulaikytieji vagišiai – jauni, vos 19 ir 20 metų panevėžiečiai. Abu dirbantys. Anksčiau teisėsaugos pareigūnams nebuvo žinomi. Jie savo kaltę pripažįsta.

„Įtariama, kad jie buvo vagiami siekiant pasipelnyti, tai yra parduoti kitiems tos markės automobilių savininkams. Nuostoliai įvairūs, nuo 300 iki 800 eurų. Reikia įvertinti ir tai, kad buvo pavogti ne tik vairai, buvo apgadintos ir transporto priemonės“, – teigia Panevėžio apygardos prokuratūros atstovė Rasa Stundžienė.

REKLAMA
REKLAMA

Pareigūnų duomenimis, šiemet vagysčių iš automobilių fiksuojama gerokai daugiau. Pavyzdžiui pernai Panevėžyje per visus metus apvogta 16 automobilių, iš jų 13 BMW. O vos per tris šių metų mėnesius apvogti 23 BMW automobiliai. Populiariausias vagišių grobis – vairas.

„Tai rodo, kad pas dar kažkuriuos 23 automobilius atsiras M vairai, pasikeis šeimininkas. BMW yra automobilis truputį su cinkeliu ir žmonės perka, dasideda, ko trūksta ir iš kur, iš antrinės rinkos reikia pirkti“, – aiškina automobilių meistras Aidas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Meistro teigimu, BMW vairą, kurio vertė 2000 ar daugiau, juodojoje rinkoje galima įsigyti už 350 eurų.

„Dabar vagia vairus daugiausia, bet niekas nekalba apie tai, kad BMW pastoviai vagia veidrodėlių stiklus, kurių komplektas kainuoja ar ne 1100 eurų , jie yra fotochrominiai. Mano klientai yra kuriems po du kartus jiems pavagia“, – pasakoja Aidas.

Anot automobilių meistro, mechaniškai apsaugoti automobilius nuo vagišių praktiškai neįmanoma. Tad patariama juos laikyti matomose, apšviestose vietose arba saugomose automobilių aikštelėse.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų