vagis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vagis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vagis“.

Šiauliuose vagis blokavo prie darželio atvykusių tėvų mašinų užrakinimą, pasisavino pinigus

Šiaulių policija prie vaikų darželio sulaikė vyrą, kuris turėjo svetimų mašinų užrakinimą blokuojantį įrenginį. Manoma, kad tokiu būdu buvo apvogti keli tėvai, kurie savo vaikus atvežė į darželį. Negalėję užrakinti automobilio, jie jį paliko neužrakintą ir prarado daiktus. Kaip skelbia Šiaulių apskrities policija, vasario pradžioje tėtis, į vieną Šiaulių vaikų darželį atvežęs savo atžalą, paspaudė centrinio automobilio užrakto pultelį. Tačiau automobilis neužsirakino net po keleto bandymų.
Kriminalai 2024-05-02

Vyras taip įsismagino vairuodamas vogtą automobilį, kad jį sustabdyti prireikė specialiųjų priemonių

Kelių erelis ne tik pavogė mašiną, bet ir nusprendė pasismaginti viršydamas leistiną greitį. Vairuotojas kėlė rimtą pavojų miesto gyventojams, tad pareigūnams teko panaudoti specialiąją priemonę. Australijos šiaurinės teritorijos policijos pareigūnams pavyko sulaikyti ambicingą kelių erelį. Bebaimis vairuotojas Humpty Doo miestelio gatvėmis skuodė viršydamas leistiną greitį ir kėlė avarines situacijas. Australas vairavo vogtą sidabrinį „Toyota“ markės sedaną.
2024-04-19

Jungtinėse Amerikos Valstijose – neįtikėtina vagystė: pavogė traktorių

Jungtinėse Amerikos Valstijose vyras iš buvusios darbovietės pavogė traktorių-krautuvą ir pasileido su juo gatvėmis. Tiesa, su gremėzdiška transporto priemone nuo policijos jam pabėgti nepavyko.  Daugiau apie tai – TV3 žiniose.  Policija primygtinai reikalauja traktorininko sustoti, o jis nereaguoja ir vis tiek važiuoja toliau. Pareigūnai persekioja toli gražu ne klasikinio automobilio vagį.

Apvogtas Ąžuolas Misiukevičius: pamoka labai skaudi, verkiau

Dienos metu prekybos centre apvogtas plaukų stilistas Ąžuolas Misiukevičius. Jis patyrė didelius nuostolius, kurie netgi privertė išspausti ne vieną ašarą... Ąžuolas Misiukevičius skaudžia istorija sutiko pasidalinti su naujienų portalu tv3.lt. „Po sporto nuėjome su draugu pavalgyti į kavinę, iš jos išėję nusprendėme šiek tiek pasivaikščioti. Vaikštome, kalbamės, beeidami matome aksesuarus, diskutuojame. Nešioju „Louis Vuitton“ rankinę, ji buvo neužsegta, atvira.
223 2024-03-16

„Skaudžiausia patirtis“: telefoną nepažįstamam vyrui paskolinusi 28-erių moteris neteko 11 tūkst. eurų

Jei esate vienas iš tų žmonių, kurie savo mokėjimo kortelę laiko mobiliojo telefono dėkle, telefono aparate užsirašo PIN kodą arba naudojasi tik mobiliąja bankininkyste, perskaitę šį atvejį, galbūt norėsite persvarstyti savo veiksmus, skelbia portalas „The Guardian“. Visai neseniai 28 metų sveikatos priežiūros specialistė Sami Souret maloniai padėjo vyrui, kuris paprašė paskolinti telefoną. Nepraėjus nė šešioms valandoms, jos 9 350 svarų sterlingų (apie 11 tūkst.
2024-03-10

Matyt, meistraus: prekybos centre vagišius pagrobė įrankius

Utenoje viename prekybos centrų vagišius pagrobė įvairių įrankių, praneša Lietuvos policija.  Skelbiama, kad piktavalis iš prekybos salės sugebėjo pavogti įrankių, kurių vertė beveik 600 eurų.  „Utenos aps. VPK pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl 2024-02-13 gautų UAB pareiškimų dėl 2024-02-05 apie 11.11 val., 12.15 val., 14.47 val.

Nufilmavo vagies fiasko: sprukdamas stogais iš didelio aukščio tėškėsi į baseiną

Kalifornijoje, Beverli Hilse policijos pareigūnai sulaikė vagystę iš gyvenamojo namo bandžiusį įvykdyti vyrą. Negana to, policijos pareigūnai gavo vaizdinę medžiagą, kurioje matyti nesėkmingas vagies bandymas pasprukti iš nusikaltimo vietos. Vagies pabėgimą pavyko užfiksuoti policijos dronui, kuris į įvykio vietą buvo pasiųstas suveikus namo apsaugos sistemai.
2024-02-13

Naktį apvogtas Simonos Lipnės prabangus „Porsche“: nuostolis – dešimtys tūkstančių eurų

Nuomonės formuotoja, verslininkė Simona Lipnė išgyvena sudėtingas akimirkas, kupinas sumišusių jausmų. Naktį buvo apvogta jos šeima. Įvykį naujienų portalui tv3.lt pakomentavo policija. Simona Lipnė antradienio rytą apie naktį įvykusią vagystę iš jos namų rakinamo parkingo papasakojo savo sekėjams. „Šiandien ryte atsikėlus ateinu prie mašinos ir galvojau, kad man vaidenasi. Žiūriu ir galvoju – ar taip dar vyksta šiais laikais“, – savo pasakojimą pradėjo ji.
132 2024-02-06

Išgirdus, ką lietuviai vagia iš parduotuvių, nustemba ne vienas

Prekybos centrų, parduotuvių darbuotojai bei vagystes tiriantys policijos pareigūnai pastebi, jog vagiamos ir brangesnės prekės, ir visiškos smulkmenos. Pavogtų daiktų sąraše rikiuojasi ir loterijos bilietai, ir duona, ir pyragai, ir alkoholiniai gėrimai. Savaitgalį socialiniuose tinkluose išplito vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota, kaip iš Šėtos gatvėje esančios parduotuvės „Tau patiks“ vagis išsineša visą maišelį įvairių maisto priekių bei gėrimų.
2024-01-17

Šventiniu laikotarpiu padaugėjo vagysčių: vardija keisčiausius nutikusius atvejus

Šventiniu laikotarpiu penktadaliu padaugėja vagysčių parduotuvėse. Ilgapirščiai, pasak apsaugos darbuotojų, nori pavogti daugiau: iš lentynų griebia dešras, sūrį, lašišas, alkoholį, žaislus, kosmetiką. Pasitaiko atvejų, kai vagiami ir prezervatyvai ar apatinis trikotažas. O taikiniais tampa ne tik parduotuvių lentynos, bet ir išsiblaškę pirkėjai.  Vagystės parduotuvėse vyksta nuolatos. Viename vaizdo stebėjimo kameros įraše matoma, kaip vyriškis į kuprinę krauną saldumynus.
REKLAMA
REKLAMA

Vagis be gėdos jausmo: taikiniu tapo emociškai palaužta laidotuvių dalyvė

Australijoje policija ieško ilgapirščio, kuris bė gėdos jausmo nutarė pasidarbuoti laidotuvėse ir pavogė mirusiosios dukters piniginę. Incidento, įvykusio Glen Waverley mieste, vaizdo įrašą paviešino Viktorijos valstijos policija, kuri siekia nustatyti įtariamojo vagies tapatybę.
2023-12-22

Prie namų nekartokite šios klaidos: gali prikviesti vagis

Buvę vagys atskleidė svarbiausius ženklus, į kuriuos atkreipdavo dėmesį planuodami apiplėšti namus per Kalėdas – įsidėmėkite ir nekartokite šių klaidų, kad netaptumėte vagių taikiniu. Remiantis „SafeZone“ surinktais duomenimis, 2022 m. vagysčių per Kalėdas ir Naujuosius metus padaugėjo aštuoniais procentais.
2023-12-20

Ilgapirščiai Panevėžyje taikėsi į rūkalus: pavogtos elektroninės cigaretės, kaitinamasis tabakas

Panevėžyje iš parduotuvės pavogtos elektroninės cigaretės, kaitinamasis tabakas, cigarečių pakeliai ir įvairios talpos alkoholinių gėrimų buteliai. Kaip pranešė policija, sekmadienį, apie 23.39 val., Nemuno gatvėje, du nenustatyti asmenys įsibrovė į parduotuvę ir pavogė nenustatytą kiekį vienkartinių elektroninių cigarečių WHOOP, kaitinamojo tabako, cigarečių pakelių ir įvairios talpos alkoholinių gėrimų butelių. Turtinė žala nustatoma. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės.
Kriminalai 2023-11-06

Anykščiuose siautė alkoholio vagys: išnešė po kelis butelius brangaus šampano, konjako

Anykščių parduotuvėje užfiksuoti alkoholio vagys. Anot policijos, gautas prekybos centro, esančio Anykščiuose, J. Biliūno g. pareiškimas, kad peržiūrėjus vaizdo kamerų įrašus pastebėta, jog 2023-08-28 apie 18.23 val., nenustatytas asmuo prekybos centro alkoholio skyriuje pasiėmė energetinį gėrimą MONSTER, du butelius konjako HENESSY VSOP, du butelius šampano LAURENT ir pasišalino nesusimokėjęs. Padaryta 201 euro žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Kriminalai 2023-10-05

Vagyste kaltinama Rita nuo kaimynės nuplėšė rūbus: „Tavo sušiktų daiktų aš neėmiau“

Moteris ilgai kentėjo, bet galiausiai jai trūko kantrybė. Ji įtaria, kad draugė iš jos namų vagia daiktus. Moteris nori tam pagaliau padaryti galą. Jau seniai savo bute Zita pasigenda daiktų. Moteris tvirtina, kad į svečius vis užsukanti kaimynė iš buto neša jos turtą. Tačiau Zita vengia konfliktų, todėl ilgą laiką kaimynei nieko nesakė. Zita kaimynę vadina prielipa, ji dažnai lankosi jos bute. „Ką tu jai pasakysi, kiek gali ginčytis?“, – kodėl nutylėdavo kaimynės vagystes aiškino Zita.
2023-09-28

Atsižvelgta į gyventojų skundus: „Skambinėja kažkokie rusai, o tu net negali priduot numerio policijai“

Vyriausybė pritarė parlamentaro Mindaugo Skritulsko siūlymui privalomai registruoti išankstinio mokėjimo SIM korteles, kurias dažnai naudoja nusikaltėliai, slėpdami savo tapatybes. Tai panaikintų tokių kortelių anonimiškumą ir sukčiai esą negalėtų taip nevaržomai apgaudinėti žmonių jiems skambindami, o kiti nusikaltėliai netektų patogios priemonės bendrauti vykdant nusikaltimus. Kai kurios telekomunikacijų bendrovės naujovei prieštarauja.

Garsi aktorė įsirengė kamerą kieme: liko šokiruota, ką pamatė

„Emmy“ nominatė, žinoma aktorė Mandy Moore peržiūrėjusi namų kieme įrengtų vaizdo stebėjimo kamerų užfiksuotus vaizdo įrašus iškeikė vagį, kuris laukė prie jos namų valandą, o tada pasilipo ant nedidelės kalvos, kad galėtų pavogti prie 2,3 mln. eurų kainavusių namų paliktą nepigiai kainavusią siuntą.  39-erių dviejų vaikų motina pasidalijo mėlynai apsirengusio vagies nuotrauka, kai šis paėmė dėžes. Nusikaltimą užfiksavo namų kieme įrengtos vaizdo stebėjimo kameros.
2023-07-16

Daugėja vagysčių Lietuvos parduotuvėse: tam panaudojami net vaikai

Alkoholiniai gėrimai, kosmetika, kvepalai ir loterijos bilietai – vagysčių iš parduotuvių mastas per metus šovė į viršų. Didžiausią prekybos tinklą Lietuvoje nuo šių metų pradžios vagys bandė apšvarinti daugiau nei 7 tūkstančius kartų. Prekybininkai aiškina, kad dažniausiai vagia ne pavieniai asmenys, o ilgapirščių grupuotės, kurios vėliau pavogtas prekes parduoda antrinėje rinkoje, pavyzdžiui, turguje. Patys prekybininkai gūžčioja pečiais ir nežino, ką daryti.
2023-06-11

Arešto vengęs vyras sulaikytas su narkotikais

Kaune su policija su narkotikais sulaikė vyrą, paaiškėjo, jog jis vengė atlikti arešto bausmę už ankstesnius nusikaltimus. Kaip pranešė policija, ketvirtadienį, apie 13.10 val., Vaidoto gatvėje, per patikrinimą automobilyje BMW rasta ir paimta 19 vienetų užspaudžiamų maišelių su gelsvos spalvos sintetine medžiaga. Įtariama, jog tai narkotinės ar psichotropinės medžiagos. 32 metų įtariamasis buvo pristatytas į Lietuvos kalėjimų tarnybos Kauno kalėjimą.
Kriminalai 2023-05-12

Pareigūnai aiškinasi, kas tikrino svetimų drabužių kišenes

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kauno miesto Santakos policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės, kuomet balandžio 2 d. apie 12.25 val. Kaune, Islandijos pl., prekybos centre iš svetimos striukės kišenės buvo ištraukti grynieji pinigai. Padaryta turtinė žala siekia 450 eurų. Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo vyrą, galintį turėti tyrimui reikšmingos informacijos.

Vagiui prabudo sąžinė: Ignalinoje iš parduotuvės pavogė butelį, o po to paslaptingai jį grąžino

Ignalinoje policija praneša apie neeilinę vagystę.  Skelbiama, kad balandžio 13 d. gautas pranešimas apie iš parduotuvės pavogtą vyno butelį.  Pranešama, kad po to butelį nenustatytas vagis paslaptingai grąžino.  „2023-04-13 apie 20.00 val., Ignalinoje, Geležinkelio g., iš parduotuvės buvo pagrobtas 1 litro talpos vyno butelis. Vėliau nežinomas asmuo butelį parduotuvei gražino. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 2 d.“, – skelbia policija.

Pareigūnai prašo padėti surasti asmenį, nesumokėjusį už rankines

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kauno miesto Dainavos policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės, kuomet iš prekybos centro buvo pavogtos rankinės. Kovo 3 d. laikotarpiu nuo 14.15 val. iki 14.50 val. Kaune, K. Baršausko g., iš esančio prekybos centro buvo pasisavintos dvi prekių ženklo „Tommy Hilfiger“ rankinės ir viena prekės ženklo „TwinSet“ rankinė. Padaryta turtinė žala siekia apie 415 eurų.
Kriminalai 2023-04-25

Pareigūnai ieško vagies: Kaune vyras pasisavino gėlių puokštę ir pinigų

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės, kai iš gėlių studijos pasisavinti grynieji pinigai ir gėlių puokštė. Kaip praneša pareigūnai, vagystė įvykdyta sausio 24 d. apie 10.30 val. Kaune, gėlių studijoje Savanorių pr. Padaryta turtinė žala siekia apie 100 eurų. Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo vyrą, galintį turėti tyrimui reikšmingos informacijos.

Prienų rajone sulaikytas vagystėmis iš sodo namelių įtariamas vyras

Balandžio pradžioje Prienų rajone, Papilvio kaime, sulaikytas iš sodo namelių vogęs vyras. Kaip ketvirtadienį pranešė Alytaus apskrities policija, 24-erių vyras įtariamas per kelias dienas įsibrovęs į penkis sodo namelius minėtame kaime ir pasisavinęs įvairių daiktų bei maisto produktų. Bendrai nuosavybės savininkams padarytas nuostolis siekia virš tūkstančio eurų.

Keista vagystė Panevėžyje: policija ieško moters, kuri iš parduotuvės pasisavino skutimosi reikmenų

Panevėžio policija ieško moteris, kuri, kaip įtariama, pavogė skutimosi reikmenų, skelbia naujienų portalas JP.lt. Vasario 15 d., 8.14 val., iš Panevėžyje, Ramygalos gatvėje esančios maisto prekių parduotuvės nenustatyta moteris pavogė skutimosi galvučių. Parduotuvei padarytas 17,49 eurų nuostolis. Atpažinus šią moterį, prašoma pranešti Panevėžio apskrities VPK, Panevėžio miesto ir rajono PK Veiklos skyriaus tyrėjai R. Petrauskaitei, tel. 8 66 422 746 , el. p. [email protected].

Nenustačius Jėzaus skulptūrėlės vagies, Panevėžio policija nutraukė tyrimą

Kalėdos jau praėjo, tačiau Panevėžį šokiravusios vagystės šventiniu laikotarpi iki šiol mena mįslę. Kas pavogė Jėzų nuo prakartėlės? Kur dingo pliušiniai meškinai nuo kepyklėlės „Bakin‘“ įėjimo? Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė Rasa Meištė naujienų portalui JP atskleidė, kad tyrimas dėl Jėzaus skulptūrėlės vagystės – sustabdytas. „Asmenys, padarę nusikalstamą veiką, nenustatyti“, – teigė ji.
Kriminalai 2023-02-17

Klaipėdoje plėšikas dėvėjo medicininę kaukę

Klaipėdoje moterį bute apiplėšė medicininę kaukę dėvėjęs plėšikas. Kaip pranešė Policijos departamentas, ketvirtadienį, apie 14.45 val., Taikos prospekte, į 32 metų moters nuomojamą butą užėjo medicinine kauke dėvintis vyriškis. Grasindamas iš jos pagrobė mobiliojo ryšio telefoną, lagaminą ir pinigus. Nuostolis – 1 tūkst. 420 eurų. Dėl plėšimo pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Kriminalai 2023-02-10

Su vogtu automobiliu žaibiškai įkliuvęs akmeniškis: „Nepasisekė meilėje“

Policija žaibiškai sulaikė vos prieš kelias minutes automobilį pavogusį akmeniškį. Girtas vyras automobilio raktelius nugvelbė iš pažįstamo ir sėdo už vairo, nors prieš tai gyvenime niekada nevairavo. Sulaikytas policijos dėl tokio savo poelgio jis kaltino nelaimingą meilę. Pareigūnai sulaiko ką tik pavogtą „Renault“, vairuotojas intensyviai spaudžia akseleratoriaus pedalą, tačiau automobilis nejuda iš vietos, nes nepavyksta įjungti pavaros.
Kriminalai 2023-02-02

Vagis laimikiu pasidžiaugė neilgai: su vogtu automobiliu policijai įkliuvo po 5 minučių

Naujojoje Akmenėje esančio reabilitacijos centro gyventojas, būdamas neblaivus, pavogė automobilį, tačiau po penkių minučių įkliuvo policijai. Jis tą naktį per rekordiškai trumpą laiką sugebėjo įvykdyti penkis teisės pažeidimus – tris administracinius teisės pažeidimus bei dvi nusikalstamas veikas. Kaip skelbia Šiaulių apskrities policija, sausio 23-iosios paryčiais, apie 4 val.
Kriminalai 2023-02-02

Anykščiuose mama patyrė skaudų išpuolį: to nelinkėtų niekam

Vagių apsukrumui, viso labo, užtenka vos 10 minučių. Per tokį trumpą laiko tarpą galima netekti visų savo asmeninių daiktų: piniginės, dokumentų, banko kortelių. Apie netikėtą, pirmadienį įvykusią vagystę, kuomet prie vaikų darželio Anykščiuose buvo išmuštas automobilio langas, „Facebook” pasidalino buvusi Anykščių rajono mero patarėja Gabrielė Griauzdaitė-Patumsienė. Nukentėjusi nuo vagies, moteris dabar ne tik prašo pagalbos, tačiau ir įspėja kitus.
62 2023-01-17

Kuriozas „Australian Open“: bokštelio teisėjas nusivijo vagį

Melburne (Australija) pirmadienį prasidėjo pirmojo šių metų „Didžiojo kirčio“ serijos teniso turnyro – „Australian Open“ – pagrindinio etapo kovos. Sėkmingai turnyrą pradėjo Kinijos tenisininkė Lin Zhu (WTA-87). Ji per 1 valandą 7 minutes 6:2, 6:4 nugalėjo kanadietę Rebeccą Marino (WTA-67). Tai buvo antra kinės pergalė prieš kanadietę iš trijų galimų. Pasibaigus mačui, žaidėjos tradiciškai susitiko prie tinklo ir paspaudė viena kitai rankai.
2023-01-17

Panevėžyje sučiuptas loterijos bilietų vagis: jis vos 19-os

Panevėžio policijos pareigūnai sučiupo momentinės loterijos bilietų vagį. Paaiškėjo, kad iš parduotuvės beveik 800 loterijos bilietų nugvelbė buvęs vaikų globos namų auklėtinis. Vos 19 metų jaunuolis jau puikiai žinomas policijai dėl įvairių vagysčių, sukčiavimo. Parduotuvės Panevėžyje vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo, kaip į parduotuvę įeina kepurę bei gobtuvą užsimaukšlinęs jaunuolis.
Kriminalai 2023-01-12

Išskirtinio skonio vagis: iš parduotuvės nugvelbė dvi žvakes, stalo įrankius ir gėlių kompoziciją

Šiaulių policija praneša apie išskirtinę vagystę. Policija praneša, kad prieš pat žiemos šventes iš parduotuvės Pramonės gatvėje buvo pavogtos namų dekoravimo prekės. „2022 m. gruodžio 21 d. Šiauliuose, Pramonės g., iš parduotuvės pavogtos dvi žvakės, stalo įrankių komplektas, gėlių kompozicija. Turtinė žala - 154,95 eur. Pareiškimas gautas 2023-01-09“, – skelbia policija.
Kriminalai 2023-01-11

Pravieniškių kaliniai surengė neeilinę vagystę: apšvarino psichologų kabinetus

Pravieniškių kalėjime bausmes atliekantys nuteistieji įsibrovė į psichologų kabinetus ir pagrobė ten buvusius daiktus. Kaip skelbia Lietuvos kalėjimų tarnyba, pirmadienį Pravieniškių 1-ojo kalėjimo Saugumo valdymo skyriaus budinčiosios pamainos specialistams įtarimų sukėlė keistas dviejų nuteistųjų elgesys. Jie nešėsi į gyvenamąsias patalpas įvairių daiktų.

Šventėms ruošiasi ir ilgapirščiai – padaugėjo vagysčių iš automobilių: išryškėjo 2 tendencijos

Šventėms ruošiasi ir ilgapirščiai. Pastarieji laukia tuščių namų ar automobiliuose paliktų brangių daiktų. Šiais metais vagysčių skaičius išaugo ir dėl ekonominio sunkmečio. Pavyzdžiui, vagysčių iš automobilių, palyginus su pernai, šiemet padaugėjo ketvirtadaliu. Pareigūnai sako, kad vagysčių per šventes labai padaugėja. O domina vagis ir žmonių namai, ir parduotuvės, ir automobiliai. Štai, kaip saugosi gyventojai: „Nepalieku kažkokių vertingų daiktų net ir šiuo laikotarpiu.

Prokurorė – apie pinigų išviliojimo schemas, kuriomis žmonės tiki: „Net man sukčiai skambino“

„Prokuroras ne tik prašo bausmių ar kaltina. Už to slypi žymiai daugiau“, – sako sostinės apylinkės prokurorė Oksana Leontjeva, per visą savo karjerą turėjusi tik vieną bylą, kur kaltinamasis buvo išteisintas. Moteris prisimena išskirtines bylas, kurios ją sukrėtė arba, atvirkščiai, gerokai nustebino.

Girti vyrai Naujojoje Akmenėje nustebo paprašyti susimokėti už suvalgytus sumuštinius: „Suvalgėm netyčia, čia tipo blogai?“

Neeilinis incidentas Naujoje Akmenėje – du girti vyrai atėję į parduotuvę iš šaldytuvo ėmė sumuštinius ir čia pat juos valgė. Pardavėjos dar juos bandė drausminti ir aiškinti, kad pirmiausia už prekes reikia susimokėti. Tačiau girtiems chuliganams tokios šnekos buvo nė motais – vienas jų ėmė demonstruoti lytinį organą, o tokio elgesio šokiruotos parduotuvės darbuotojos iškvietė policiją. Incidentą užfiksavo ir vaizdo stebėjimo kameros.

Sulaikytas Panevėžyje siautėjęs vagis: nuo vasaros pradžios vogė bent 30 kartų

Panevėžio policijos pareigūnai sulaikė panevėžiečių galvos skausmu tapusį ilgapirštį. 21-erių panevėžietis įtariamas nuo vasaros pradžios įvykdęs mažiausiai 30 vagysčių. Jo grobiu dažniausiai tapdavo vertingesni daiktai palikti automobiliuose, privačių namų kiemuose. Paaiškėjo, kad tautiečių turtą grobdavo neseniai iš užsienio grįžęs emigrantas, jau ir ten sugebėjęs pasižymėti panašiais nusikaltimais. Į Panevėžio apylinkės teismo salę pareigūnų atvežtas vagis slepia veidą po gobtuvu.

Sulaikytas asmuo, apvogęs bažnyčias Anykščiuose ir Ukmergėje

Vilniaus pareigūnai sulaikė įtariamąjį, apvogusį Ukmergės Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčią, praneša policija. Lapkričio 13 d. apie 8 val. buvo rasta apvogta Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčia. Išlaužus zakristijoje buvusio seifo duris, iš jo pavogti pinigai, 7 000 eurų. Ukmergės r. policijos komisariate buvo pradėtas ikiteiminis tyrimas dėl vagystės (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d.). Lapkričio 16 d. Ukmergės r. policijos komisariato pareigūnai sulaikė įtariamąjį.
Kriminalai 2022-11-18

Policininkai ieškojo pavogtų šulinių dangčių, bet rado kai ką daugiau

Į Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų akiratį pateko vyras, kuris galimai padarė ne tik turtinę žalą, pasisavindamas šulinių dangčius, bet ir sukėlė pavojų žmonių gyvybei, palikdamas juos atvirus  Praėjus mažiau nei parai, pareigūnai sulaikė asmenį įtariamą vagyste, o jo automobilyje rado ne tik įrankius, galimai naudotus nusikalstamai veikai atlikti, bet ir galimai narkotines-psichotropines medžiagas. Antradienį, lapkričio 8 d., apie 23.20 val.
Kriminalai 2022-11-11

Kauno policija ieško vagies: parduotuvėje nusprendė pademonstruoti „magijos triuką“

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės, kuomet spalio 1 d. apie 17.00 val. Kaune, Savanorių pr., parduotuvėje kasininkei keičiant pinigus, vyras nematant ištraukė ir pasisavino pinigų banknotus. Padaryta turtinė žala siekia apie 310 eurų. Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo vyrą, galintį turėti tyrimui reikšmingos informacijos.

Policija kreipiasi į gyventojus: prašo padėti surasti vagį

Policija kreipiasi į gyventojus su prašymu padėti surasti vagį. Alytaus apskrities Vyriausiasis policijos komisariatas pradėjo administracinę teiseną dėl smulkios vagystės.   Spalio 3 d. Alytuje, iš Naujojoje gatvėje esančios parduotuvės, vaizdo kameromis užfiksuotas asmuo, pasišalino nesusimokėjęs už prekes.

Panevėžyje įkliuvo vagis: įtaria, kad įvykdė keliolika vagysčių

Panevėžio apylinkės teismas penktadienį patenkino apylinkės prokuratūros prašymą suimti 46 metų Panevėžio rajono gyventoją, kaltinamą padariusį keliolika vagysčių Panevėžyje bei aplinkiniuose rajonuose. Prokuroras teismo prašė vyrui skirti suėmimą trijų mėnesių laikotarpiui. Penktadienį teismas BNS patvirtino, jog vyrą leistą suimti prokuratūros prašomam terminui.

Policija kreipėsi į gyventojus: prašo padėti surasti vagį

Pareigūnai prašo padėti surasti Alytuje prekių pavogusį asmenį, praneša Lietuvos policija. Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai pradėjo administracinę teiseną dėl vagystės, kai Alytuje, Rūtų g. esančioje degalinėje, nenustatytos tapatybės asmuo pasiėmė prekių ir pasišalino nesumokėjęs. Nuotraukoje matomas asmuo gali turėti tyrimui reikšmingos informacijos, susijusios su šiuo įvykiu.

Utenoje vaikinas iš vaiko gatvėje pagrobė paspirtuką

Utenoje vaikinas iš vaiko gatvėje pagrobė paspirtuką ir juo nuvažiavo. Kaip skelbia policija, buvo gautas 43 metų moters pareiškimas, kad pirmadienį, po 17 val., K. Donelaičio gatvėje nepažįstamas vaikinas 9 metų berniuką nustūmė nuo paspirtuko. Jis tam panaudojo fizinę jėgą. Pagrobęs paspirtuką, užpuolikas nuvažiavo parko link. Padaryta 150 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Iš buto bėgęs vagis sužalojo vyrą

Vilniuje iš buto bėgęs vagis paliko pasiimtus daiktus ir nestipriai sužalojo jį užklupusį vyrą. Kaip pranešė policija, pirmadienio vakarą, po 23 val., Pušyno kelio gatvėje, per nuomojamo buto pirmajame aukšte balkono duris įsibrovė nepažįstamas vyras. Jis pagrobė mobiliojo ryšio telefonus „iPhone 6“, „iPhone 5“, „iPhone 4“ ir „Huawei 9“, nešiojamą kompiuterį „Fujitsu Celsius 201506“, nešiojamą kolonėlę „Bengan Olovsen“, kitus daiktus.

Per mėnesį apvogti 666 automobiliai: vagis traukia tamsa ir vertingi daiktai – žala siekia ir 20 tūkst. eurų

Vien liepos mėnesį Lietuvoje įvykdytos 666 transporto priemonių vagystės: išdaužti langai, išpjauti žibintai, išlupta multimedija, pavogtas vairas, katalizatorius, veidrodėliai ar net valstybiniai numeriai – populiariausi vagių taikiniai. Vagystėms šalyje išaugus 13 proc., specialistai pataria, kaip apsisaugoti. Jų teigimu, prie paklausiausių automobilių prisijungė dar dvi markės.
2022-09-11

Įžūli vagystė: vyras tyliai pririedėjo elektriniu paspirtuku ir išplėšė rankinę

Socialiniuose tinkluose pilna filmukų, kuriuose užfiksuota, kaip motoroleriu prie nieko neįtariančio asmens privažiavę nusikaltėliai pagrobia rankines ar rankose laikomus mobiliuosius telefonus. Šią savaitę labai panašus nusikaltimas įvykdytas ir Klaipėdoje. Tik vagis pasinaudojo elektriniu paspirtuku.  Klaipėdos miesto policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės. Nusikaltimas labai dažnas, tačiau jo aplinkybės pakankamai išskirtinės.

Sostinės pareigūnai ieško įžūlaus vagies: apgavo moterį, kad jos pinigai netikri ir įsibrovė į butą

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto trečiajame policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto įsibrovimo į butą bei atvirosios svetimo turto vagystės (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d.). Š. m. vasario 20 d. apie 11 val. 40 val. min.
Kriminalai 2022-06-16

Įtariamasis vagyste paspruko nuo policijos

Kaune įtariamasis vagyste iš prekybos centro paspruko nuo policijos. Kaip skelbia Policijos departamentas, pirmadienio vakarą, apie 17 val. 18 min., Islandijos plente, prekybos centro darbuotojai sulaikė vyrą. Jis buvo įtariamas  neapmokėtos prekės pasisavinimu. Į įvykio vietą atvykus Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams vyras buvo sodinamas į automobilį. Tačiau jis pabėgo nuo pareigūnų.
Į viršų