Pamatykite Luka Dončičiaus emocijas po pralaimėto mūšio – įsiūtis ant teisėjo ir pokalbis su Batumu

Prancūzijos rinktinė dramatiškoje kovoje palaužė Slovėniją ir pateko į Tokijo olimpinių žaidynių finalą. Kartu su šiuo slovenų pralaimėjimu taip pat nutrūko įspūdinga šios šalies krepšininkų ir Luka Dončičiaus septyniolikos iš eilės nepralaimėtų rungtynių serija.

Lemiamą žodį susitikime galėjo tarti gynėjas Klemenas Prepeličius, kuriam kamuolį iki rungtynių pabaigos likus 5 sekundėms atidavė L. Dončičius. Visgi šio krepšininko metimą į aikštės vidurį bloku nupūtė patyręs Nicolas Batumas, taip nepalikdamas slovėnams laiko ir vilčių sukurti dar vieno stebuklo. 

Iškart po finalinės rungtynių sirenos slovėnų lyderis išliejo įsiūtį ant teisėjų ir galimai jiems rodė, jog prasiveržimo metu prieš K. Prepeličių buvo prasižengta. Vėliau puolėjas prisėdo ant atsarginių žaidėjų suolelio, kur prie jo priėjęs rungtynių didvyris N. Batumas tarė keletą žodžių, o vėliau abu europiečiai draugiškai apsikabino. 

Galiausiai užsidėjęs rankšluostį ant galvos L. Dončičius liūdnas patraukė rūbinės link, o praeinančiam jam keletą žodžių tarė ir prancūzas Rudy Gobertas. 

Visas L. Dončičiaus emocijas žiūrėkite straipsnio pradžioje. 

Paskutinę rungtynių ataką ir N. Batumo bloką žiūrėkite ČIA:


Rašyti komentarą...
A
As
2021-08-05 19:08:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Va cia tai daunai,niekas ten nieko nesutikrins...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų