Olimpinė laida „Misija Tokijas“ – plaukikų pergalių sausra ir kaimynų triumfas

Lietuva vis dar neturi nė vieno olimpinio medalio, tačiau Tokijuje euforiją išgyvena mūsų kaimynai. Du medalius nuskynė Estijos fechtuotojos, o auksą namo parsiveš Latvijos 3x3 krepšininkai.

Svarbiausius septintos Tokijo olimpinių žaidynių dienos įvykius naujienų portalo tv3.lt laidoje „Misija Tokijas“ apžvelgė TV3 sporto komentatorius Linas Kunigėlis.

Lietuvos plaukikams Tokijo olimpinis baseinas ir toliau nepalankus. Savo rungtyse į pusfinalius nepateko nei Danas Rapšys, nei Kotryna Teterevkova. Pastaroji sportininkė keliauja namo, o D. Rapšys dar turės progą viltis pateisinti 4x100 m komandinėje estafetėje.

Sėkmė labiau lydi mūsų kaimynus. Per kančias į žvaigždes – būtent šiuo posakiu galima apibūdinti Latvijos 3x3 rinktinės vyrų pasirodymą. Finale prieš Rusiją čiurną susižeidęs Edgaras Krūminis pats susiteipavo sužeistą koją ir tęsė savo pasirodymą.

Po įtemptos kovos Karlis Lasmanis pataikė lemiamą dvitaškį ir atnešė mūsų „braliukams“ auksą.

Tokijo olimpinį krepšinį aptarė laidoje kalbintas buvęs Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneris, Sidnėjaus olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtojas Dainius Adomaitis.

Sportininkų komentarus ir varžybų akimirkas pamatykite laidoje, esančioje straipsnio pradžioje.

Dvi savaitės įtemptų kovų, karštų naujienų, interviu, tiesioginių transliacijų ir užkulisių – visai tai rasite naujienų portale tv3.lt.


Rašyti komentarą...
T
TOMAS
2021-07-29 15:16:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
PAGARBA ESTAM DVIGUBAI MAZESNI IR 2 MEDALIUS TURI IR LATVIJA JAU TURI O LIETUVA PRIE VALSTIECIU PANAIKINUS SPORTO DEPARTAMENTA KURIS KORAVO SPORTA SPYGA SAUNU KABUTESE KAIMIECIAM JIEM TIK KOLUKIAI SVARBU
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų