Olimpinė laida „Misija Tokijas“ – Kiek dar Lietuvai teks laukti medalių?

Lietuvių sportininkams Tokijo olimpinės žaidynės ir toliau šykšti medalių – finaluose nepasisekė nė vienam šalies irkluotojui. Sėkmė nusisuko ir nuo plaukiko Andriaus Šidlausko, 200 metrų krūtine plaukimo pusfinalyje užėmusio paskutinę vietą.

Svarbiausius šeštos Tokijo olimpinių žaidynių dienos įvykius naujienų portalo tv3.lt laidoje „Misija Tokijas“ apžvelgė TV3 sporto komentatoriai Rytis Vyšniauskas ir Linas Kunigėlis.

Trečiadienį savo rungčių finaluose pasirodžiusiems irkluotojams fortūna nenusišypsojo. Mildai Valčiukaitei ir Donatai Karalienei iki bronzos pritrūko tik 0,91 sekundės, o Sauliaus Ritter ir Aurimo Adomavičiaus dvivietei ir keturvietės vyrams nepasisekė dar labiau – abu ekipažai liko paskutiniai.

Apie irkluotojų pasirodymą laidos studijoje kalbėjo Europos ir pasaulio irklavimo čempionas, olimpietis Rolandas Maščinskas.

Savo solinį pasirodymą Tokijuje baigė ir plaukikas Andrius Šidlauskas. Lietuvis varžėsi 200 m krūtine plaukimo rungtyje, bet buvo lėčiausias tarp 16 pusfinalio dalyvių. Po plaukimo sportininkas buvo itin nusivylęs savo pasirodymu.

„Ne kažką, žinokit. Esu nelaimingas. Prastas startas buvo, be emocijų apskritai. Nežinau, ką sakyti ir komentuoti. Jaučiu savyje tuštumą. Žinojau, kad galiu geriau ir išlipti iš 2 min. 9 sek. ribos“, – po finišo žodžius sunkiai rinko A. Šidlauskas.

Sportininkų komentarus ir varžybų akimirkas pamatykite laidoje, esančioje straipsnio pradžioje.

Dvi savaitės įtemptų kovų, karštų naujienų, interviu, tiesioginių transliacijų ir užkulisių – visai tai rasite naujienų portale tv3.lt.


Rašyti komentarą...
N
Nelauk
2021-07-28 16:33:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ilgai laukus dar palauk, grys jie tik ne pas mus
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų