Paskutinis pusfinalyje likęs Andrius Šidlauskas nusivylė savimi: „Jaučiu savyje tuštumą“

Andrius Šidlauskas antrą kartą Tokijo olimpinėse žaidynėse sustojo ties pusfinalio barjeru. Lietuvis trečiadienį varžėsi 200 m krūtine plaukimo rungtyje, bet buvo lėčiausias tarp 16 pusfinalio dalyvių. Po plaukimo lietuvis buvo itin nusivylęs savo pasirodymu.

24-erių plaukikas distanciją įveikė per 2 min. 10,69 sek. Iki finalo, į kurį pateko 8 atletai, jam pritrūko beveik 2 sekundžių.

„Ne kažką, žinokit. Esu nelaimingas. Prastas startas buvo, be emocijų apskritai. Nežinau, ką sakyti ir komentuoti. Jaučiu savyje tuštumą. Žinojau, kad galiu geriau ir išlipti iš 2 min. 9 sek. ribos“, – po finišo žodžius sunkiai rinko A. Šidlauskas.

Atrankoje lietuvis buvo greitesnis – tada nuotolį nuplaukė per 2 min. 9,56 sek. Tada jis įspūdingu greičiu plaukė pusę distancijos, bet vėliau pavargo.

„Gali būti, kad vakar vakare taip išsiplėšiau, o šiandien nesavas jaučiausi vandenyje. Bandžiau keisti taktiką, bet nesigavo“, – apie galimą nuovargį po vakarinio plaukimo atrankoje kalbėjo sportininkas.

Pusfinalyje jis bandė keisti taktiką ir startuoti kiek lėčiau, bet planas nesuveikė.

„Planavau pradėti lėčiau pirmus 100 metrų ir išlaikyti galą, kad jis būtų galingesnis. Nes vakar likus 15 m buvo viskas, nusėdau – visi pro šoną nuėjo. Bandžiau tą pataisyti, bet nesigavo“, – pripažino jis.

Pirmoje savo rungtyje – 100 m krūtine – panevėžietis taip pat pateko į pusfinalį ir užėmė 13-ąją vietą.

Pusfinalyje greičiausiai plaukė australas Izaacas Cookas-Stubblety – 2 min. 07, 35 sek.

A. Šidlausko plaukimas:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų