Plaukikui Andriui Šidlauskui nepavyko patekti į finalą Papildyta plaukiko komentaru, 06.04

Ankstų trečiadienio rytą Tokijuje dar sykį startavo plaukikas Andriaus Šidlausko startas pusfinalyje. Jis varžėsi 200 metrų plaukimo krūtine rungties pusfinalyje.

Lietuvis kiek kitaip, nei ketvirtfinalyje, startavo kiek ramiau ir nesiveržė tarp lyderių. Po pusę distancijos jis plaukė septintas.

Paskutiniuose metruose A. Šidlauskui reikėjo jau didesnių grybžnių, norint prisivyti varžovus. Vis dėlto to padaryti jam ne itin pavyko.

Plaukikas finišavo lėčiau nei atrankoje ir savo plaukime buvo aštuntas.

Jo laikas buvo 02:10:69, pusfinalio rikiuotėje tarp visų dalyvių lietuvis liko 16-tas ir į 200 metrų plaukimo krūtine rungties finalą A. Šidlauskas nepateko.

„Ne kažką, žinokit. Esu nelaimingas. Prastas startas buvo, be emocijų apskritai. Nežinau, ką sakyti ir komentuoti. Jaučiu savyje tuštumą. Žinojau, kad galiu geriau ir išlipti iš 2 min. 9 sek. ribos“, – po finišo žodžius sunkiai rinko A. Šidlauskas.

„Gali būti, kad vakar vakare taip išsiplėšiau, o šiandien nesavas jaučiausi vandenyje. Bandžiau keisti taktiką, bet nesigavo“, – po finišo sakė A. Šidlauskas.

Pusfinalyje jis bandė keisti taktiką ir startuoti kiek lėčiau, bet planas nesuveikė.

„Planavau pradėti lėčiau pirmus 100 metrų ir išlaikyti galą, kad jis būtų galingesnis. Nes vakar likus 15 m buvo viskas, nusėdau – visi pro šoną nuėjo. Bandžiau tą pataisyti, bet nesigavo“, – pripažino jis.

Įdomu tai, kad Į rungties finalą nepateko Brazilijoje prieš penkerius metus čempionu šioje rungtyje tapęs olimpinis čempionas Kazachstano plaukikas Dmitrijus Baladinas.

A. Šidlauskas dar turėtų plaukti kombinuotoje estafetėje 4 po 100 m. Lietuvos rinktinės sudėtyje.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų