naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Tokijo olimpiniame baseine – dar vieno lietuvio startas. Plaukikas Andrius Šidlauskas išbandė laimę 200 m krūtine rungtyje.

Tokijo olimpiniame baseine – dar vieno lietuvio startas. Plaukikas Andrius Šidlauskas išbandė laimę 200 m krūtine rungtyje.

REKLAMA

Lietuvis varžėsi penktajame, paskutiniame, plaukime. A. Šidlauskas pirmuosius 50 m tiesiog skriejo ir atplaukė pirmas pasaulio rekordo tempu.

Kitus 50 m nuplaukęs lietuvis vis dar gerino pasaulio rekordo tempą ir puse sekundės lenkė artimiausią varžovą.

Antroje distancijos dalyje tempas kiek krito, bet lietuvis išlaikė pirmąją poziciją. Paskutiniuose 50 m Andrius nusirito iš pirmojo trejetuko, bet žengė į pusfinalį! Laikas – 2:09.56 min.

A. Šidlauskas iš visų dalyvių užfiksavo 13-ą rezultatą ir pateko tarp geriausių 16-os, kurie ir varžysis pusfinalyje. Lietuvio startas – trečiadienį anksti ryte.

A. Šidlausko pasirodymas 200 m krūtine atrankoje:

A. Šidlauskas jau turėjo pakankamai sėkmingą pasirodymą šiose olimpinėse žaidynėse. Lietuvis perkopė 100 m krūtine atranką ir užėmė 13 vietą iš 16 pusfinalio dalyvių.

REKLAMA

Vis tik pusfinalyje plaukikas kalnų nenuvertė ir buvo priverstas užleisti aštuonis kolegas į finalą.

A. Šidlauskui be šios rungties liko dar vienas iššūkis – 4x100 m kompleksinė estafetė su Lietuvos vyrų plaukimo komanda.

REKLAMA

„Mačiau, kad per greitai pradėjau. Labai pasitikėjau savo jėgomis, bet gale pamačiau, kad neprotingai plaukiau. Ačiū dievui, kad išėjo prasibrauti į pusfinalį. Ryt žiūrėsime, kaip bus.

Nežinau, buvo toks jėgų.. Sakau, kad reikia pabandyti, gal pavyks stebuklingai. Nebuvo lengva, reikės ryt pakeisti taktiką, nepradėti taip, kad finišas būtų galingesnis“, – po plaukimo sakė lietuvis.

Pusfinalyje sportininkas startuos trečiadienio rytą Lietuvos laiku. Lietuvio plaukimas, preliminariai, numatomas 05:21 val.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų