Tokijuje auksą nukalusi latvių trijulė nepamiršo ir Lietuvos: „Linkėjimai Dainiui Novickui!“

Tokijo olimpinėse žaidynėse – mūsų kaimynų triumfas. Latvijos 3x3 krepšinio rinktinė parsiveža aukso medalius.

Latviams tai įsimintina diena. Medalių jie laukė net devynerius metus, nes 2016-aisiais Brazilijoje nei vienas atletas nesugebėjo iškovoti apdovanojimų.

Galiausiai olimpinėse žaidynėse debiutavęs 3x3 krepšinis tapo latvių vizitine kortele. Jie savo komandoje turi net tris pasaulio reitingo dešimtuke esančius žaidėjus – 1-as Nauris Miezis, 6-as Edgaras Krūminis, 7-as Karlis Lasmanis ir 11-as kapitonas Agnis Čavaras.

Kad latviai tikėjosi medalio šiose varžybose rodo ir tai, kad būtent A. Čavarui buvo patikėta nešti Latvijos vėliavą apdovanojimų ceremonijoje.

Ne paslaptis, kad Latvijos krepšininkai yra užmezgę labai gerus santykius su Lietuva. Olimpiniame atrankos turnyre Austrijoje būtent „braliukai“ 21:19 užvėrė mūsiškių trijulei kelią į Tokijų ketvirtfinalyje.

„Linkėjimai Dainiui Novickui (aut. past. Lietuvos 3x3 rinktinės treneris), – į kamerą po finalo šaukė N. Miezis ir sveikinimų koncertą pratęsė K. Lasmanis. – ir dar Kajui Okmanui (aut. past. krepšininkas).“

K. Lasmanio tritaškis, atnešęs olimpinį auksą:

„Labai liūdna, kad Lietuva čia nepateko, bet yra kaip yra. Šis turnyras buvo labai sunkus, manėme, kad Kinijos, Japonijos rinktinės bus ne tokios stiprios, bet taip neatsitiko.

Grupės varžybose mūsų žaidimas labai bangavo, bet pralaimėję rusams grupės etape pradėjome rodyti visai kitą žaidimą,“ – po finalo sakė Latvijos 3x3 rinktinės kapitonas Agnis Čavaras.

Žaidėjas pratęsė, kad finale reikėjo ir taktinių pakitimų.

„Žinoma, naudojome kitą taktiką. Pirmiausia, turėjome pajusti kaip juda varžovai. Per penkias dienas sužaidėme daug rungtynių, bet dienos pabaigoje buvome geriausi,“ – pasakojo A. Čavaras.

Pilnas interviu su Latvijos 3x3 rinktine – naujienos viršuje.

 


Rašyti komentarą...
l
lietuvis
2021-07-28 21:27:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Saunuoliai kaimynai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų