Tokijas iš arti: japonų kvietimas, įspūdinga arena ir suvenyrų kainos

Tokijo olimpinės žaidynės vis labiau įsibėgėja – startavo krepšinio turnyras, pradėtos medalių dalybos, o už kadro lieka nematoma jų pusė.

Krepšinio turnyras Tokijuje vyksta įspūdingoje „Saitama Super“ arenoje. Ji atidaryta dar 2000 m. ir maksimaliai gali talpinti net 37 tūkst. žmonių.

Žurnalistui norint patekti į ją yra du keliai – kvieti taksi ir keliauji apie 50 minučių arba važiuoji žaidynių autobusais ir keliauti gali tekti 2-3 valandas.

Vis tik patekimas į vidų tikrai įspūdingas – didinga arena, kurią būtų įdomu pamatyti su pilnomis tribūnomis. Dabar jos – tuščios ir čia sutiksi tik krūvą žiniasklaidos atstovų.

Vis tik dažniausiai tenka lankytis žurnalistų centre – čia ne tik įrengtos darbo vietos, kavinės, bet ir gėlių oazė bei suvenyrų parduotuvė, ties kuria visada nusidriekusios eilės.

Čia gali įsigyti oficialios atributikos, kurios kaina ir pasiūla – ganėtinai įvairi, bet įprasta. Už žaislą gali tekti pakloti ir 120 eurų, o pats pasirinkimas – nuo akinių, puodelių, iki marškinėlių ir kitų atributų.

Šalia suvenyrų parduotuvės – ir išskirtinė gėlių oazė. Ikebana – Japonijos gėlių kompozicijos menas. Japonai nuo seno tiki, kad Dievas egzistuoja visur gamtoje. Šioje centro vietoje organizatoriai kviečia melstis už COVID-19 pandemijos pabaigą, taiką pasaulyje ir sėkmingas šių metų žaidynes.

Įamžinti kelionę ir perteikti įspūdžius bei vaizdus jums padeda naujausias „Samsung“ telefonas Galaxy S21 5G!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų