Olimpinė laida „Misija Tokijas“ – nepamelavęs antras Maldonio bandymas ir ovacijomis išlydėtas Scola

Tokijo olimpinėms žaidynėms artėjant prie pabaigos Lietuvos garbę ginti stojo dar du žaidynių debiutantai – baidarininkas Mindaugas Maldonis ir ieties metikas Edis Matusevičius. Pastarasis jau baigė savo kovą dėl medalio, o M. Maldoniui sekėsi kiek geriau – puikiai pasirodęs perplaukime, jis iškovojo vietą pusfinalyje.

Svarbiausius tryliktos Tokijo olimpinių žaidynių dienos įvykius naujienų portalo tv3.lt laidoje „Misija Tokijas“ apžvelgė TV3 sporto komentatoriai Rytis Vyšniauskas ir Linas Kunigėlis.

Tokijo „Jūros miško“ trasoje savo pasirodymą pradėjo dar vienas Lietuvos olimpietis – Mindaugas Maldonis. Tiesa, jam nepavyko tiesiausiu keliu patekti į pusfinalį.

Lietuvis pasirodė paskutiniame 200 m vienviečių baidarių sprinto rungties atrankos plaukime, kuriame liko trečias. Tiesioginius kelialapius į pusfinalį iškovojo du sportininkai, o mūsiškis ir kiti du likę atrankos dalyviai dėl likusių kelialapių į pusfinalį kovojo ketvirtfinaliuose.

Puikiai startavęs M. Maldonis aplenkė visus varžovus ir finišavo pirmas (35.466 sek). Jam pavyko prasibrauti į rytojaus pusfinalius.

Vakar Australijos vyrų krepšinio rinktinė įspūdingu stiliumi pribloškė argentiniečius ir dabar ruošis pusfinaliui su JAV, tačiau didžiąja istorija tapo Luiso Scolos karjeros pabaiga rinktinėje – greičiausiai ir klubiniame krepšinyje.

Krepšinio legenda aikštę paliko su ovacijomis, sužaidęs paskutines rungtynes nacionalinėje komandoje, aikštę paliko su ovacijomis.

Sportininkų komentarus ir varžybų akimirkas pamatykite laidoje, esančioje straipsnio pradžioje.

Dvi savaitės įtemptų kovų, karštų naujienų, interviu, tiesioginių transliacijų ir užkulisių – visai tai rasite naujienų portale tv3.lt


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų