mindaugas maldonis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mindaugas maldonis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mindaugas maldonis“.

Sosto neužleido: geriausiu Lietuvos baidarininku trečius metus iš eilės išrinktas Mindaugas Maldonis

Nacionaliniame muziejuje Lietuvos Didžiosios kunigaikštytės valdovų rūmuose apdovanotas geriausias 2023 metų Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotojas. Geriausiojo titulas jau trečius metus atiteko baidarininkui Mindaugui Maldoniui. Jam įteikta 1972 m. Miuncheno olimpinių žaidynių čempiono kanojininko Vlado Česiūno taurė.
2024-01-23

Apmaudu: Maldoniui ir Olijnikui iki olimpinio kelialapio trūko 0.014 sek.

Duisburge (Vokietija) sekmadienį baigėsi svarbiausios šių metų baidarių ir kanojų irklavimo varžybos – pasaulio čempionatas. Jame buvo kovojama ne tik dėl medalių, bet ir dėl kelialapių į 2024 m. Paryžiaus olimpines žaidynes. Labai arti vietos olimpiadoje buvo Mindaugas Maldonis ir Andrejus Olijnikas. Jie vyrų dviviečių baidarių 500 m rungties A finale finišavo 7-i (1:29.874 min.), o į Paryžiaus olimpiadą pateko 6 greičiausios įgulos. Lietuviams iki šešetuko pritrūko vos 0.014 sek.
2023-08-27

Svarbiausias tikslas pasiektas: Lietuvos baidarininkai pateko į Paryžiaus olimpines žaidynes

Duisburge (Vokietija) penktadienį tęsėsi svarbiausios šių metų baidarių ir kanojų irklavimo varžybos – pasaulio čempionatas. Jame kovojama ne tik dėl medalių, bet ir dėl kelialapių į 2024 m. Paryžiaus olimpines žaidynes. Kelialapį į olimpines žaidynes iškovojo Lietuvos vyrų keturvietės baidarės įgula. Simonas Maldonis, Mindaugas Maldonis, Ignas Navakauskas ir Artūras Seja A finale 500 m distanciją įveikė per 1 min. 20.164 sek.
2023-08-25

Baidarininkas Seja pirmasis iš lietuvių pateko į pasaulio čempionato finalą

Įsibėgėja pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Rugpjūčio 23-27 d. Duisburge (Vokietija) vykstančiose planetos pirmenybėse kovojama ne tik dėl medalių, bet ir dėl kelialapių į 2024 m. Paryžiaus olimpines žaidynes. Pirmasis iš Lietuvos rinktinės atstovų į finalą pateko Artūras Seja. Neolimpinėje vienviečių baidarių 200 m distancijoje A. Seja užtikrintai laimėjo tiek atrankos, tiek ir pusfinalio plaukimus. Atrankos plaukime lietuvis distanciją įveikė per 35,965 sek.
173
2023-08-25

Paaiškėjo dėl olimpinių kelialapių kovosianti Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo rinktinė

Baigėsi Trakuose tris dienas vykęs Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Po šalies pirmenybių suformuota Lietuvos rinktinė, kuri šių metų pasaulio čempionate kovos dėl kelialapių į 2024 m. Paryžiaus olimpines žaidynes. Rugpjūčio 23-27 d. Duisburge (Vokietija) vyksiančiame pasaulio čempionate dalyvaus keturios Lietuvos įgulos.
2023-07-02

Baidarių ir kanojų irkluotojai jau žvelgia į kovą dėl olimpinių kelialapių

Kanojininkai Vadimas Korobovas ir Henrikas Žustautas džiaugėsi savo progresu, o baidarininkų Andrejaus Olijniko ir Mindaugo Maldonio galvose vis dar sukosi lenktynių akimirkos ir mintys, kas turėjo būti kitaip, kad būtų įgyvendinta auksinė svajonė. Tokios buvo Lietuvos irkluotojų nuotaikos po trečiadienį Kryspinuvo įlankoje netoli Krokuvos vykusių dviviečių baidarių ir kanojų finalų olimpinėse 500 m distancijose kovojant dėl Europos žaidynių ir, tuo pačiu, Europos čempionato medalių.
2023-06-22

Lietuvos baidarininkai Europos žaidynėse – penkti, kanojininkai – septinti

Dvi Lietuvos baidarių kanojų irklavimo įgulos šiandien kovojo Europos žaidynių finaluose. Dviviečių baidarių 500 m lenktynėse penktąją vietą iškovojo Andrejaus Olijniko ir Mindaugo Maldonio įgula. Šios olimpinės rungties Europos ir pasaulio vicečempionai įveikus pusę distancijos buvo pirmi, tačiau lemiamoje atkarpoje neišlaikė tempo. Lietuvos sportininkai finišavo per 1 min. 30,310 sek. Aukso medalius iškovojo ukrainiečiai Olegas Kucharykas ir Igoris Trunovas (1 min. 28,928 sek.
2023-06-22

Europos žaidynių atidarymo dieną – sėkmingas Lietuvos baidarininkų ir kanojininkų startas

Nors Europos žaidynių Taikos ugnis Krokuvoje suliepsnos tik trečiadienį vėlai vakare, sportininkai jau pradėjo kovas. Birželio 21 d. žaidynėse jėgas bando ir lietuviai – baidarių ir kanojų irkluotojai, krepšininkai, BMX dviratininkai, padelio vyrų dvejetas ir lengvaatlečiai. Pastariesiems tai buvo jau antroji varžybų diena į Europos žaidynių programą įtrauktame žemyno komandų čempionate. Iš viso rekordinėje mūsų šalies delegacijoje trečiose Europos žaidynėse – net 130 sportininkų.
2023-06-21

Įspūdingas greitis: Maldonis ir Olijnikas Poznanėje iškovojo pasaulio taurės auksą!

Poznanėje (Lenkija) sekmadienį pasibaigusiame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etape tuščiomis neliko lietuviai – auksą iškovojo Mindaugas Maldonis ir Andrejus Olijnikas! Vyrų dviviečių baidarių 500 m rungties A finale lietuviai distanciją įveikė per 1 min. 32.83 sek. Mūsiškiai 0.29 sek. aplenkė vokiečius Felixą Franką ir Martiną Hillerį (1:33.12) bei 0.51 sek.
1102 2023-05-28

Lietuvos keturvietininkai baidarininkai iškovojo pasaulio taurės auksą

Segede (Vengrija) vykstančiame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etape aukso medalius iškovojo Lietuvos keturvietininkai baidarininkai (Simonas Maldonis, Mindaugas Maldonis, Ignas Navakauskas ir Artūras Seja). Lietuviai penktadienį iš pradžių turėjo įveikti pusfinalio barjerą. Trečiajame plaukime jie 500 m įveikė per 1 min. 23.55 sek., atsiliko tik nuo čekų (1:23.42) ir pateko į A finalą.