5
BaidarininkaiM. Maldonis ir A. Olijinikas pasaulio taurės varžybose iškovojo auksą (nuotr. Organizatorių)

Poznanėje (Lenkija) sekmadienį pasibaigusiame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etape tuščiomis neliko lietuviai – auksą iškovojo Mindaugas Maldonis ir Andrejus Olijnikas!

5

Vyrų dviviečių baidarių 500 m rungties A finale lietuviai distanciją įveikė per 1 min. 32.83 sek. Mūsiškiai 0.29 sek. aplenkė vokiečius Felixą Franką ir Martiną Hillerį (1:33.12) bei 0.51 sek. – australus Jeaną Van Der Westhuyzeną ir Thomą Greeną (1:33.34).

Pernai M.Maldonis ir A.Olijnikas tapo pasaulio vicečempionais. Šiemet jie pirmajame pasaulio taurės etape buvo 7-i.

Vyrų vienviečių kanojų 500 m rungties A finale 7-as buvo Vadimas Korobovas (1:56.03). Ten triumfavo Kuan-Chieh Lai (1:53.50) iš Taivano. Sidabrą pelnė ukrainietis Tarasas Mazovskyj (1:53.53), bronzą – vokietis Moritzas Adamas (1:53.76).

Tos pačios rungties B finalą laimėjo Henrikas Žustautas (1:58.56). Jam galutinėje įskaitoje atiteko 10-a vieta.