Ne tiesiausiu keliu, bet į pusfinalį tvirtai žengęs Mindaugas Maldonis: „Tai jau nemažas pasiekimas“

Tokijuje pasirodymą pradėjo dar vienas Lietuvos olimpietis – Mindaugas Maldonis tiesiausiu keliu nepateko į pusfinalį, bet galiausiai į jį prasibrovė.

200 m vienviečių  baidarių sprinto rungties atrankoje, savo plaukime, M. Maldonis liko trečias ir po poros valandų turėjo dalyvauti ketvirtfinalyje.

Atrankoje M. Maldonis distanciją įveikė per 35,650 sek., o štai ketvirtfinalyje puikiai startavęs mūsiškis aplenkė visus varžovus ir finišavo pirmas, dar ir pagerindamas prieš tai parodytą laiką – 35.466 sek.

Po finišo 30-metis teigė, kad atrankoje jam koją pakišo per ankstyvas startas – už tai jis buvo įspėtas, o jeigu ir antrą kartą startuotų per anksti, būtų diskvalifikuotas.

„Tikėjausi, kad turiu nemažai šansų patekti į pusfinalį. Stengiausi nepadaryti jokios klaidos, tvirtai irkluoti ir patekti. Iš pirmo greitėjimo jaučiau, kad dar turiu rezervo starte. Startavau per anksti, jei tą padarai du kartus – tave diskvalifikuoja. Tai antrą kartą po įspėjimo reikia labai atsargiai startuoti.

Teisėjas neskubėjo duoti starto, o pačioje pradžioje yra labai nekantru – norisi greičiau pradėti. Buvo rizikinga ir gal ten sudegė dalis sekundžių“, – sakė jis.

Kartu su pirmu plaukimu dingo ir bet koks koją pakišti galintis jaudulys – M. Maldonis mano, kad jau dabar yra pasiektas neblogas rezultatas.

„Man užtenka pirmo starto ir pradedi jaustis ramiau, jausti save. Varžovai visi stiprūs, yra su kuo kovoti – šiuo metu jau aplenkti devyni varžovai, tai jau nemažas pasiekimas. Iš bet ko galima tikėtis gero pasirodymo“, – įsitikinęs jis.

M. Maldonis – vienintelis Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo sporto atstovas Tokijo žaidynėse. Bilieto į finalą jis sieks jau ketvirtadienį.

„Kiekviena diena nauja istorija. Oras nėra nuspėjamas – tarp plaukimų gali skirtis vėjo gūsiai, bangos, kurie gali turėti įtakos plaukimui. Ryt nauja diena, nauja istorija ir reikės kovoti iš naujo“, – optimistiškai kalbėjo olimpietis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų