Baidarininkas Mindaugas Maldonis perplaukime iškovojo bilietą į pusfinalį papildyta komentarais 06.58 val.

Tokijo „Jūros miško“ trasoje savo pasirodymą pradėjo dar vienas Lietuvos olimpietis – Mindaugui Maldoniui nepavyko tiesiausiu keliu patekti į pusfinalį, bet mūsiškis pasitaisė.

Lietuvis pasirodė paskutiniame – penktajame – 200 m vienviečių  baidarių sprinto rungties atrankos plaukime.

M. Maldonis distanciją įveikė per 35,650 sek. ir savo plaukime liko trečias. Tiesioginius kelialapius į pusfinalį iškovojo du sportininkai – pirmas atplaukęs serbas Strahinja Stefanovičius (34,996 sek.) ir antras likęs argentinietis Rubenas Rezola (35,059 sek.).

Lietuvis ir serbas S.Stefanovičius taip pat buvo įspėti už per ankstyvą startą.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Maldonio pasirodymas Tokijuje

Lietuvis ir kiti du likę atrankos dalyviai dėl likusių kelialapių į pusfinalį kovojo ketvirtfinaliuose. Mūsiškis pasirodė jau pirmajame plaukime.

Puikiai startavęs mūsiškis aplenkė visus varžovus ir finišavo pirmas (35.466 sek). Jam ir Japonijos atstovui pavyko prasibrauti į rytojaus pusfinalius.

M. Maldonis – vienintelis Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo sporto atstovas Tokijo žaidynėse.

„Tikėjausi, kad turiu nemažai šansų patekti į pusfinalį. Stengiausi nepadaryti jokios klaidos, tvirtai irkluoti ir patekti. Iš pirmo greitėjimo jaučiau, kad dar turiu rezervo starte. Startavau per anksti, jei tą padarai du kartus – tave diskvalifikuoja. Tai antrą kartą po įspėjimo reikia labai atsargiai startuoti.

Teisėjas neskubėjo duoti starto, o pačioje pradžioje yra labai nekantru – norisi greičiau pradėti. Buvo rizikinga ir gal ten sudegė dalis sekundžių“, – sakė jis.

Kartu su pirmu plaukimu dingo ir bet koks koją pakišti galintis jaudulys – M. Maldonis mano, kad jau dabar yra pasiektas neblogas rezultatas.

„Man užtenka pirmo starto ir pradedi jaustis ramiau, jausti save. Varžovai visi stiprūs, yra su kuo kovoti – šiuo metu jau aplenkti devyni varžovai, tai jau nemažas pasiekimas. Iš bet ko galima tikėtis gero pasirodymo“, – įsitikinęs jis.

„Kiekviena diena nauja istorija. Oras nėra nuspėjamas – tarp plaukimų gali skirtis vėjo gūsiai, bangos, kurie gali turėti įtakos plaukimui. Ryt nauja diena, nauja istorija ir reikės kovoti iš naujo“, – optimistiškai kalbėjo olimpietis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų