Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Prasidėjęs vasaros sezonas atnešė naujovių į Lietuvos pajūrį. Nidoje ne tik pabrango būsto nuoma, persikėlimas į Neringą, bet ir atsirado naujų draudimų.

Prasidėjęs vasaros sezonas atnešė naujovių į Lietuvos pajūrį. Nidoje ne tik pabrango būsto nuoma, persikėlimas į Neringą, bet ir atsirado naujų draudimų.

REKLAMA

Kaip atostogausime Nidoje šiemet TV3 žinių „Dienos komentare“ žurnalistė Jolanta Svirnelytė kalbino Neringos merą Darių Jasaitį.

Ar tai, kad pabrango persikėlimas į Neringą, reiškia, jog žmonės turės brangiau mokėti ir už maistą?

Maisto pasirinkimas yra tikrai platus – nuo dienos pietų iki tikrai prabangių vakarienių pagal kiekvieno kišenę. Tikrai pavalgyti pigiau negu Vilniuje yra galimybė.

Bet ar tai, kad brangsta persikėlimas, reiškia, kad brangsta ir kitos pasalugos?

Tai yra faktas, kad jeigu brangsta visa eilė, ta grandinė ji tokia yra sujungta, nieko čia nepadarysi. Brangsta degalai, brangsta persikėlimas, kyla atlyginimai žmonės, kad ir nedaug, bet visa tai turi būti įskaičiuota į galutinę kainą. Nepamirškime, kad elektros energijos šuolis yra toks, kuris dar nejuda žemyn. Tai yra didžiausi iššūkiai visiems.

Girdime, kad pas jus bus naujovė, kad po 22 val. turės pasibaigti visi renginiai. Kaip bus su Nidos džiazu, Joninės artėja? Tai viskas 22 valandą pasibaigs?

REKLAMA

Visi jūsų išvardinti renginiai nepapuola į šitą draudimą, nes jie yra remiami arba yra organizuojami savivaldybės, tai jie galės būti tiek, kiek būdavo, ir bus. Bet ką tik darėme pasitarimą, esame suradę formuluočių ir dėl kitų komercinių renginių, kuriuos organizuoja verslas. Tikrai artimiausiu metu taryboje tarsimės ir, jeigu taryba pritars, tikiuosi, kad ne tik savivaldybės, valstybės ir kiti tokie panašūs renginiai, bet ir komerciniai renginiai, kurie pakviečia labai turistų ir palieka labai daug pajamų miestui ir verslui, galės vykti.

Taip pat girdime, kad artimiausiu metu į Nidą įvažiuoti su automobiliu bus neįmanoma. Tai kada tai turėtų jau būti?

Tas artimiausias metas dar labai toli, bet tikimės, kad su gyventojais pradėsime kalbėti po truputį jau dabar, nes iš anksto reikia ruoštis. Ir jeigu gyventojai pritars... Nežiūrint į tai, ar pritars, automobilių aikštelę turėsime vis tiek artimiausiu metu ir tie, kurie nenorės važinėtis po miestą, turės galimybę saugiau ir gerai palikti. Galvojame, kad 2025-ieji metai galėtų būti tie metai, kai galėtume pasakyti, jog Nidoje nepamatysime nei vieno automobilio, kas manau būtų labai patrauklu ir patogu visiems kitiems, kurie mėgsta ramybę.

Kas Nidoje laukia paspirtukininkų ir kiek pabrango būsto nuoma Neringoje, žiūrėkite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

galit iš viso užsibarikaduot,blogas oras,susireikšminę kavinės ir restoranai,bedieviškos kainos ir uodynas.
Lygiai tokia pati ,,nida,, yra Lenkijoj,nei ten draudimų,nei pasipūtusių prekeivių.Nebaisu ir kavinėj prisėst,nesulygint pigiau ir niekuo kokybė ne blogesnė
2025m.bus pirmieji kaip į Lietuvą iš Neringos nevažiuos nei vienas automobilis.........
jau kaip atsibodo tas rezervato stumimas... apsitverkit tvora ir gyvenkit sau. Tik is ko gyvensit, kai zmoniu neliks.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų