Rašyti komentarą...
Žadėjo oro uostą turintiems pinigų, tai turbut leisis ant kelio....
Kaip burliokai, atsitverkit tvorom nuo viso pasaulio, gal kas iš Afrikos atvažiuos.
Pezalionių meistras, mėto įvairiausius lozungus vietoj to, kad pabaigtų nors vieną pradėtą darbą. Visiškas nulis saugantis sovietinį palikimą ir bandantis grąžint Neringą į praeitį. Visi kurortai per paskutinius metus stipriai ūgtelėjo tik Neringa lieka visiškam užribyje.
Mieras geras,tik kacapu baibokus Neringoje reiketu nusluoti.Tada pagarba.
Apmokestina įvažiavimą ir viską ką sugalvos. O Vilnius galėtų apmokestinti įvažiavimą į Santariskes,tegu Nidos meras nusiperka bilietą,ar abonimenta.Kiek galima issidirbineti ?
Gal Neringa paskelbs autonomine Lietuvos dalimi ? Visokių apribojimu ir mokesčių daugybė,kainos didesnės nei užsienyje. Trūksta tik referendumo dėl nepriklausomybės.
O gal pats laikas apmokestinti visus Neringos gyventojus? Tai jie pagrindiniai ilgalaikiai teršėjai!!!
Pagal antrašte atrodo šnekama, kad viską uždraus. Bet juk kalba apie eismą pačioje Nidoje, kur sutvarkius pilnai aikšteles prie Nidos, tikrai nebūtų būtina pačioje Nidoje važinėti. Bet nemanau, kad trukdo, juk naktį vistiek niekas nevažinėja, ir kiauriais duslintuvais nesididžiuoja. Manau užtektų apmokėti parkinga, sutvarkytk Nidos gatves ir išsispręs. O kainos, praktiškai kaip visame Lietuvos pajūryje, ar Vilniaus kavinėse.
@Tarp eilučių Pritariu. Tik kaimieciai skaityt nemoka, purslojas del nieko
Jau daug poilsiautojų atsisakė rezervacijų Nidoje ir užsieniečiai taip pat. Geriau atostogauti užsienyje, negu tratinti pinigus Neringos brežnevui iššlaikyti.
Į viršų