• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Autopiloto“ apžvalgininko Vytenio Kudarausko rankose atsidūrė greičiausios Lietuvoje ir trečios pagal greitį pasaulyje „Audi A8“ vairas.

Autopiloto“ apžvalgininko Vytenio Kudarausko rankose atsidūrė greičiausios Lietuvoje ir trečios pagal greitį pasaulyje „Audi A8“ vairas.

REKLAMA

Trečioji „Audi A8“ karta debiutavo 2009 metais ir buvo gaminama iki pat 2017-ųjų. Kadangi tai limuzinas, jis visų pirma orientuotas į komfortą ir prabangą, tačiau „Audi“ šiam modeliui suteikė ir geras dinamines savybes, kurias galima pagerinti dar labiau.

Įprastas „Audi A8 L“ turi 8 cilindrų V formos benzininį variklį su dviem turbinom, kuris standartiškai pasiekia daugiau nei 400 arklio galių ir 600 niutometrų sukimo momentą. Tačiau Vytenio išbandytas patobulintas modelis turi net 700 arklio galių ir 930 niutonmetrų sukimo momentą.

To pasiekti pavyko pakeitus standartines turbinas, modifikavus išmetimo sistemą, sumontavus vandens-metanolio įpurškimo sistemą ir dar patobulinus vieną kitą smulkmeną.

REKLAMA
REKLAMA

Standartinis modelis 100 km/h greitį pasiekia per kiek daugiau nei 4 sekundes, o patobulintas – net per 2,96 sekundes. Tokio dydžio ir klasės automobiliui tai yra velniškai geri skaičiai.

REKLAMA

Jei norėtumėte tokios „Audi A8 L“ ir nuspręstumėte padidinti jos galingumą, kad galėtumėte mėgautis sportiniams automobiliams būdinga dinamika, pasirinkite teisingą variklį. Modeliai iki atnaujinimo turėjo 4,2 litrų darbinio tūrio V8 variklį, o po atnaujinimo 2013-ais pradėtas montuoti 4,0 litrų darbinio tūrio variklis – toks, kokio jums ir reikia. Tiesa, visos tokios „Audi“ turi tik automatines pavarų dėžes.

Visą automobilio apžvalgą žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Laidą „Autopilotas“ žiūrėkite kiekvieną šeštadienį 10:00 per TV6 televiziją.

Straipsnis parengtas pagal TV6 televizijos laidą „Autopilotas“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų