Neeilinis mėsainis: už auksu pagardintą patiekalą – 50 eurų

Kviečiame paganyti akis į auksinį mėsainį – tokio paragauti galima Kolumbijoje. Tiesa, valgomuoju auksu pagardintas mėsainis nepigus – kainuoja net 50 eurų.

Auksinis mėsainis, kurį užsisakyti galima Kolumbijos sostinės Bogotos greitojo maisto restorane. Mėsainis pagardintas valgomaisiais 24 karatų aukso lapeliais, kurie tokiam patiekalui suteikia netikėtos prabangos. Restorano lankytojai sako, kad auksinis mėsainis – žadina smalsumą.

„Idėja nuostabi, ji traukia dėmesį, man norisi sužinoti, kokio mėsainis skonio, iš kokių ingredientų padarytas“, – sako restorano lankytoja Johana Cuberos.

Įprastai auksu gardinami desertai, kokteiliai, tačiau restorano savininkas Turkijoje paragavęs didkepsnių su auksu, nusprendė idėją pritaikyti ir savo virtuvėje. Tiesa, ne visi tokį mėsainį gali įpirkti.

„Žmonės, kurie jo paragauja, sako, kad buvo verta. Tačiau yra ir tokių lankytojų, kurie susilaiko ir tvirtina vietoje burgerio geriau nusipirksią naudingesnių daiktų, pavyzdžiui, drabužių“, – pasakoja restorano vadybininkė Paula Pinzon.

Auksinis mėsainis kainuoja net 50 eurų – dešimt kartų brangiau nei paprastas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų