Mokytoja pasakė, kodėl neužduoda vaikams namų darbų ir tapo sensacija

Internete paplito mokytojos komentarai, kuriuose ji teigia, kad niekada neduoda namų darbų vaikams. Netrukus internautai pasidalijo į dvi barikadų puses – vieni plojo, o kiti kritikavo.

Courtney White savo socialinio tinklo „TikTok“ paskyroje dalijasi įvairiais patarimais, kaip mokyti vaikus, taip pat rodo kasdienybę, ką reiškia nuotolinis mokymas. Labiausiai ji tapo pastebėta, kuomet papasakojo, kad niekada neduoda namų darbų savo mokiniams.

Po moters pasisakymo, kad ji netiki namų darbais, ši sukėlė tikrą audrą. Courtney sako, kad vaikai yra pakankamai edukuojami ir užimami pamokų metu, todėl nereikia jų dar apkrauti namuose. Nors daugelis žmonių palaikė šią idėją, tačiau kiti mokytojai pradėjo aiškinti, kad ji neatlieka savo darbo.

Mokytojos paaiškinimas – vaizdo siužete.

 

 


Rašyti komentarą...
M
Mokytoja
2020-11-06 09:27:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai teisingai daro mokytoja-tam yra pamokos. Beveik visi vaikai lanko įvairius būrelius, o tai atima nemažai laiko. Grįžta vaikai pavargę, o čia dar namų darbų krūva... Dažnai nuo krūvio vaikai būna be nuotaikos, suirzę, dingsta net noras valgyti. Apie tai, kad vaikas išbėgtų į kiemą pabūti gryname ore- nėra net kalbos. Taip atimama tikroji vaikystė. MOKYMUISI YRA SKIRTA MOKYKLA.
Atsakyti
0

B
Bitė
2020-11-06 10:46:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Palaikau mokytoją: dirbti reikia per pamoką visu pajėgumu ir nereikės papildomai ,,prisimokyti" namie.
Atsakyti
0

D
Donatas
2020-11-06 11:28:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jus Netikite? galiu as Jusu paklausti ar jus gryzusi is darbo po 12 valandu pamainos ainate i darbo kambari ir ten dirbate to ko nespejote darbe? Ne nes jums yra skirta darbo valandos o po darbo jusu laikas on ne darbo!!! O jei nespejate tai jau kaskas negerai su Jusu darbo kruviu bet cia kita tema.... taip pat ir su mokyniais, kodel jie turi dirbti vos ne "12 valandu pamaina" (jei ne ilgiau) 5 dienas per savaite? Vaikui kaip ir suaugusiam reik laisvo laiko!!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų