REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Aktyvistai aptiko beveik 170 siaubingomis sąlygomis laikytų šunų. Jie įtaria, kad neprižiūrimi keturkojai kankinosi metų metus.

Aktyvistai aptiko beveik 170 siaubingomis sąlygomis laikytų šunų. Jie įtaria, kad neprižiūrimi keturkojai kankinosi metų metus.

REKLAMA

Išsekusių šunų vaizdai šiek tiek primena tuos, kurie drebino Lietuvą prieš porą mėnesių. Tačiau gyvūnų nepriežiūros ir kankinimo atvejų, deja, netrūksta ir kitur. Japonijos gyvūnų teisių aktyvistai aptiko net 164 šunis, kurie gyveno viename, vos 30-ies kvadratinių metrų kambaryje. Jie sako, kad tai – labiausiai sukrečianti gyvūnų pragaro istorija šalyje.

„Kai tik įėjome, visur buvo vien šunys, o grindys buvo nusėtos jų išmatomis. Nebuvo kur pastatyti kojos“, – sako gyvūnų teisių gynėjas Kunihisa Sagami.

Šunų kankintojai pareigūnų akiratyje buvo atsidūrę dar prieš septynerius metus, tačiau tuomet konfiskuoti gyvūnų jie nematė pagrindo. Dabar padėtis gerokai blogesnė. Gyvūnai išsekę, išbadėję ir apipulti parazitų. Jų šeimininkai jau pasakė, kad jais rūpintis neketina, tad nuo šiol visi 167 keturkojai gyvens šunų globos namuose, kur jais bus tinkamai pasirūpinta.

REKLAMA
REKLAMA

Visai kitoks kitos mažylės gyvenimas. Pirmoji Pietų Korėjoje gimusi panda šiandien švenčia šimto dienų gimtadienį. Šia proga pandai gyvūnų parko lankytojai išrinko vardą – Fu Bao, kuris reiškia „Laiminga mažylė“, ir skyrė palaiminimą, kad ji gyventų ilgai ir laimingai. Bambukų giraičių apsuptyje gyvenančiai Fu Bao – tai puikūs namai, kuriuose ji labai sparčiai auga.

Vos gimusi ji tesvėrė 197 gramus – mažiau nei varškės pakelis – ir buvo vos 16,5 cm ūgio. Tačiau po šimto dienų čia Fu Bao jau sveria beveik 6 kilogramus ir yra 58 cm ūgio. Tiesa, šiame parke Fu Bao gyvens ne visą laiką. Po trejų ar ketverių metų ji kraustysis į Kiniją, mat Fu Bao tėvai į Pietų Korėją prieš ketverius metus iš Kinijos atvyko penkiolikai metų. Mainų sutartyje numatyta ne tik tai, kad jie, bet ir jų jaunikliai turi grįžti į gimtuosius namus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų