Jaunas vaikinas prašo pagalbos: per nelaimingą atsitikimą darbe neteko abiejų rankų

Dar prieš gerus metus Matas buvo laimingas vaikinas. Turėjo darbą, merginą, planavo vestuves, tačiau vieną dieną staiga viskas griuvo. Su bendradarbiu atliekant elektros montavimo darbus smogė aukštos įtampos srovė. Sudėtinga vaikino situacija laidoje „TV Pagalba“ domėjosi Renata Šakalytė ir Edgaras Navickas.

Per nelaimingą atsitikimą darbe Mato bendradarbis žuvo vietoje. Matui išgyventi pavyko, tačiau jis prarado abi rankas. Gulėdamas ligoninėje vaikinas vylėsi, kad dešinę ranką jam pavyks išsaugoti, tačiau realybė pasirodė esanti kitokia.

„Net ir ligoninėje pats mačiau ir jaučiau, kad mano kairė ranka tikrai yra labai prastos būklės, aš pats jau buvau nusprendęs. Kad teks su ja atsisveikinti ir nieko nebus, nes du kartus per ją vos mirtinai nenukraujavau. Man teikė vilčių, kad dešinę pavyks išsaugoti“, – skaudžiausią gyvenimo akimirką prisiminė Matas.

Svajoja turėti bent vieną ranką

Šiandien 31 metų vaikinas yra įkalintas tarp keturių sienų, tačiau neseniai vaikinas sužinojo apie bionines rankas – rankų protezus, kurie galėtų jam atstoti prarastas rankas.

„Mano svajonė yra turėti dvi bionines rankas, bet pradžioje bent tą vieną dešinę, kuri man reikalinga kaip oras“, – neslėpė jaunas vaikinas.

Vienos medicinos universiteto klinikoje daromos specialios operacijos metu ir pritaikomi protezai. Operacija brangi, nes viena bioninė ranka kainuotų apie 200–260 tūkst. eurų.

Po nelaimės grįžo gyventi pas tėvus

Matas ir jo mama tokių pinigų neturi ir kol kas apie operaciją gali tik svajoti.

Dėl tokio sūnaus likimo itin nerimauja jo mama Lijana, kuri šiandien sūnų prižiūri ir juo rūpinasi. Po skyrybų su mylimaja vaikinui neliko nieko kito, kaip tik grįžti gyventi pas savo tėvus. 

Moteris neslepia, kad skaudžiausias dalykas jai – sūnaus skyrybos su savo drauge.

„Galima sakyti sudužo jo visas gyvenimas... Jis jau kaip ir planavo gyvenimą ir vestuves, ir butą pirkosi, bet staiga vieną dieną viskas – nieko neliko. Jis suko savo lizdelį ir staiga tokia nelaimė. Taip jau susiklostė, kad ji neatlaikė, sunku buvo susitaikyti, kad jis tapo neįgalus. Aš tai jaučiau ir anksčiau ir bandžiau po truputėlį jį ruošti, kad jam nebūtų didelis smūgis. Jų susitikimai tapo labai reti. Kol galiausiai vieną dieną jie išsiskyrė“, – pasakojo Mato mama Lijana.

REKLAMA

Prisidėti prie vaikino svajonės gali visi norintys šiais rekvizitais: 

Gavėjas: Mato Gudauskio labdaros ir paramos fondas

Atsiskaitomoji sąskaita: (IBAN) LT414010051005531665

SWIFT: AGBLLT2X

Banko pavadinimas: AB Luminor bank

Fondo kodas: 305715171

PAYPAL: [email protected]

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:

Straipsnis parengtas pagal TV3 laidą „TV Pagalba“.


Rašyti komentarą...
S
Stanislava
2021-05-07 12:02:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Buvusi darbovietė nesumokėjo žalos atlyginimo?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų