Dviejų moterų kančios: kad apsigintų nuo smurtautojo ryžosi netikėtam žingsniui

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi dvi moterys, kurios neatsigina buvusio mylimojo grasinimų ir kaltinimų. Neseniai iš pataisos namų išėjęs vyras nori prisiteisti savo vaiko globą. Tam, kad pasiektų savo tikslą, dvi moterys net kartu apsigyveno. Situacija domėjosi gelbėtoja Rūta Filejeva.

Su viena iš moterų vyras pragyveno šešerius metus, o su kita – ketverius. Abi moterys sako, kad bendra patirtis jas suvienijo. Jos neslepia, kad buvo labai įsimylėjusios tą patį vyrą, tačiau jas jis apgavo ir išdavė. Kad jaustųsi saugiau abi moterys šiandien apsigyveno po vienu stogu.

„Šiuo metu pas mane yra daromas remontas ir aš gyvenu pas ją“, – neslėpė viena iš moterų.

Kad moterys nuolat sulaukia buvusio mylimojo grasinimų įsitikino ir R. Filejeva. Televizijos kamerų filmuojamas vyras nesibaimino bauginti vieną iš moterų.

„Tuoj pajungsiu aš tave“, – vienai iš jų susinervinęs rėžė jis. 

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dviejų moterų kančios: kad apsigintų nuo smurtautojo ryžosi netikėtam žingsniui

Siekia apriboti vyrui tėvystės teises

Su vyriškiu abi moterys jau senokai išsiskyrė, tačiau vis dar yra atakuojamos jo grasinimų ir negali jo niekaip pamiršti. Viena moteris nuo šio vyro augina du bendrus vaikus ir nori apriboti jam tėvystės teises, nes vaikai nuolat mato vyro smurtą ir neprognozuojamą elgesį. Dėl tokio vyro elgesio moterys netgi vadina jį recidyvistu.

„Su manimi gyvendamas jis mane sumušė ir suspardė ir aš persileidimą turėjau 7-8 savaitę. Buvo taip mane sudaužęs, kad net nebuvo įmanoma atpažinti ir buvo pavogęs televizorių“, – teigė viena iš moterų.

Vyriškis nėra tikras, ar yra biologinis savo vaiko tėvas, ir prašo R. Filejevos atlikti jam DNR testą.

Visgi, jei paaiškėtų, kad abu berniukai yra jo, jis pasiryžęs teisminiu keliu vaikų globą prisiteisti sau.

„Bet aš pasakau iš karto, jei abu vaikai mano, tu juos prarandi iš karto. Pamatysi teismo metu, dėl ko tu prarasi. Mano didesnės pajamos, negu jūsų“, – grasino jis.

Pasak moterų, vyras jau ne sykį kreipėsi į Vaiko teisių apsaugos tarnybą esą jo vaikai yra neprižiūrėti, marinami badu, mušami. 

REKLAMA

„Jausmas toks, kad esu blogiausia motina pasaulyje“, – prieš televizijos kameras graudinosi du vyriškio vaikus auginanti moteris.

Painią dramą žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „TV Pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:

Straipsnis parengtas pagal TV3 laidą „TV Pagalba“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų