Mažametis pats kreipėsi pagalbos: teigia, kad prieš jį smurtavo mamos sugyventinis

Panevėžyje tiriamas galimo smurto prieš mažametį atvejis. Apie praeityje esą patirtą smurtą pranešė pats 10 metų berniukas.

Panevėžio policijos atstovai informavo, jog apie smurtą pranešta balandžio 12 d. apie 13.35 val. Įtariama, jog smurtauti galėjo 35 metų vyras.

Vis dėlto, įtarimai kol kas niekam nepareikšti. Šiuo metu vyksta aplinkybių patikslinimas. Anot pareigūnų, galimai smurtauta balandžio 10-11 dienomis.

Esą vieną kartą vaikas galėjo būti smaugiamas, o kitą – jam spirta iš kojos. Tačiau pačios aplinkybės yra miglotos ir pats smurto atvejis dar tikslinamas.

Mažametis – saugus

Panevėžio apskrities Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Žaneta Ginaitė patvirtino, kad įvykis tarnybos specialistams – žinomas;

„Į vaiko teisių gynėjus kreipėsi pats vaikas, kuris pranešė, kad praeityje, galimai, prieš jį buvo smurtaujama.

Vaiko teisių gynėjai nedelsiant vyko į šeimą, išklausė vaiko nuomonę, bendravo su vaiko mama, vertino aplinkybes.“

Anot Ž. Ginaitės, šiuo metu atliekamas vaiko situacijos vertinimas, po jo bus sprendžiamas klausimas ar reikia peržiūrėti Pagalbos šeimai planą.

Vaikui saugi aplinka užtikrinta namuose. Jis paliktas su mama.


Rašyti komentarą...
N
Nuomonė
2021-04-13 14:06:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kalta tik vaiko mama kad jos sugyventinis skriaudė jos sūnų. Kokio lygio moteris yra, jei su tokiu vyru susidėjo. Bausti tokią, kuri nesugebėjo ar ir nenorėjo apsaugoti vaiko nuo smurto. Svarbiau buvo atsivesti sugulovą į namus.
Atsakyti
-1

m
mociute
2021-04-13 15:13:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sutinku su Nuomones autore. Parsiveda i namus visokius kalejmscikus, svarbu su kelnemis. Juk nieko artimesnio uz vaika negali buti, Moterie, tu ji gimdei skausmuose, tad mokek ji auginti ir apginti.
Atsakyti
-4

G
G.
2021-04-13 15:10:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
O gal "dėdė" aifono vaikui nenupirko, tai tas keršija? Kodėl iš karto kažką kaltinate? Leiskite atsakingoms institucijoms išsiaiškinti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų